Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
wolumin dynamicznyco to jest wolumin dyskunowy wolumin prosty windows 10wolumin a partycjaco to jest woluminktóry wolumen to woluminco to jest wolumin prosty

wolumin

Wyniki wyszukiwania dla wolumin
 Ads:
 1. Wolumin (informatyka) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Wolumin zawiera jedynie fragment całej porcji danych i w związku z tym do odtworzenia pełnej informacji wymagany jest komplet prawidłowych i nieuszkodzonych woluminów. Uszkodzenie jednego z woluminów równoznaczne jest z utratą wszystkich danych, których fragment zawierał uszkodzony wolumin.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolumin_(informatyka)
 2. Wolumin (bibliotekoznawstwo) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Wolumin, wolumen (łac. volumen – zwój ) – podstawowa jednostka introligatorska, czyli pojedynczy fizyczny egzemplarz książki , tom w znaczeniu bibliotecznym. Pojęcie woluminu nie jest związane z poszczególnymi tomami dzieła.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolumin_(bibliotekoznawstwo)
 3. wolumen a wolumin - Zapytaj.onet.pl

  Dwa różniące się znaczeniem i – nieznacznie – brzmieniem słowa. Warto zapamiętać niuans, nawet jeśli nie są to słowa częste w naszym słowniku:
  Od: https://zapytaj.onet.pl/encyklopedia/141555,,,,wolumen_a_wolumin...
 4. co to jest wolumin? - Zapytaj.onet.pl

  Wolumin to wydzielona część takiego a przykład dysku twardego. Jeden dysk twardy można podzielić w systemie na kilka woluminów, np C, D, U, Z itp. Każdy wolumin może służyć do przechowywania danych. Woluminem można również nazwać partycję.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/.../007,007/2,1017482,co_to_jest_wolumin.html
 5. wolumin - Słownik SJP

  1. oprawny tom, jednostka introligatorska, biblioteczna; wolumen, volumen; 2. książkowo: rękopis oprawny w grubą księgę; foliał; 3. książkowo: zapisany zwój ...
  Od: https://sjp.pl/wolumin
 6. Wolumin, wolumen - Porady językowe - Obcy język polski

  Cóż to za pięknie oprawione woluminy (wolumina) słownika warszawskiego widzę na półce! Lepiej więc nie komplikować sobie życia i posługiwać się określeniami wolumin i woluminy (wolumina są nieco archaiczne, jak gusta czy koszta).
  Od: https://obcyjezykpolski.pl/wolumin-wolumen
 7. Co to są woluminy? - Winrar.pl - polski WinRAR 5.50 ...

  Aby wypakować woluminy należy rozpocząć rozpakowywanie od pierwszego woluminu. Jeśli woluminy są magazynowane na dysku niewymiennym (np. na dysku twardym), należy umieścić wszystkie woluminy w jednym folderze przed rozpoczęciem operacji.
  Od: http://www.winrar.pl › WinRAR
 8. wolumin - definicja, synonimy, przykłady użycia

  Szanowni Państwo, proszę o wyjaśnienie, która z łacińskich form oznaczających warunek konieczny jest poprawna: conditio sine qua non (taką pisownię znaleźć można w Nowym leksykonie PWN) czy condicio sine qua non (wersja przyjęta w Wielkim słowniku wyrazów obcych …
  Od: http://sjp.pwn.pl/slowniki/wolumin.html
 9. Pojawia się komunikat o błędzie “Brak wymaganego woluminu”!

  Należy zebrać wszystkie wymagane woluminy w tym samym folderze i rozpocząć rozpakowywanie od woluminu .rar lub part1.rar. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie “Brak wymaganego woluminu” podczas próby rozpakowywania pliku, należy poszukać reszty woluminów.
  Od: http://www.winrar.pl › WinRAR
 10. synonim.net

  synonim.net
  Od: https://synonim.net/synonim/wolumin

wolumin wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska