Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
wolumin prosty łączony rozłożonywolumin łączonywolumin prosty co towolumin a partycjawolumin co toco to jest woluminwolumen sprzedaży definicja

wolumin

Wyniki wyszukiwania dla wolumin
 Ads:
 1. Wolumin (informatyka) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Wolumin zawiera jedynie fragment całej porcji danych i w związku z tym do odtworzenia pełnej informacji wymagany jest komplet prawidłowych i nieuszkodzonych woluminów. Uszkodzenie jednego z woluminów równoznaczne jest z utratą wszystkich danych, których fragment zawierał uszkodzony wolumin.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolumin_(informatyka)
 2. Wolumin (bibliotekoznawstwo) – Wikipedia, wolna …

  Wolumin, wolumen (łac. volumen – zwój ) – podstawowa jednostka introligatorska, czyli pojedynczy fizyczny egzemplarz książki , tom w znaczeniu bibliotecznym. Pojęcie woluminu nie jest związane z poszczególnymi tomami dzieła.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolumin_(bibliotekoznawstwo)
 3. wolumin - Słownik SJP

  1. oprawny tom, jednostka introligatorska, biblioteczna; wolumen, volumen; 2. książkowo: rękopis oprawny w grubą księgę; foliał; 3. książkowo: zapisany zwój ...
  Od: https://sjp.pl/wolumin
 4. wolumen a wolumin - Zapytaj.onet.pl

  Dwa różniące się znaczeniem i – nieznacznie – brzmieniem słowa. Warto zapamiętać niuans, nawet jeśli nie są to słowa częste w naszym słowniku:
  Od: https://zapytaj.onet.pl/encyklopedia/141555,,,,wolumen_a_wolumin...
 5. co to jest wolumin? - Zapytaj.onet.pl

  Wolumin, także wolumen[1] (z łac. volumen – zwój) – podstawowa jednostka introligatorska, czyli pojedynczy fizyczny egzemplarz książki, tom w znaczeniu bibliotecznym. Pojęcie woluminu nie jest związane z poszczególnymi tomami dzieła.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/.../007,007/2,1017482,co_to_jest_wolumin.html
 6. Co to są woluminy? - Winrar.pl - polski WinRAR 5.50 ...

  Woluminy są częściami podzielonego archiwum. WinRAR umożliwia tworzenie woluminów tylko dla archiwów w formacie RAR, więc …
  Od: http://www.winrar.pl › WinRAR
 7. Synonim wolumin • Słownik synonimów do słowa wolumin ...

  Lista tagów dla synonimów słowa wolumin: synonimy do wyrazu wolumin, inne określenia słowa wolumin, inaczej wolumin, synonimy do słowa wolumin, inaczej o woluminie, synonim woluminu, wyrazy bliskoznaczne do słowa wolumin.
  Od: https://synonim.net/synonim/wolumin
 8. Wolumin prosty - tematy na elektroda.pl

  Utworzyłem wolumin prosty zniknęły partycje w laptopie Asus. Witam wszystkie pomocne dusze z Elektrody. Mam otóż problem dość sporej wagi dla mnie, bowiem dzięki mojej znajomości komputerów i chęci poprawienia obecnego stanu ich istnienia, kliknąłem z nierozwagą prawo klik na mój komputer potem na zarządzanie i …
  Od: https://poszukaj.elektroda.pl/szukaj,wolumin-prosty.html
 9. Administrowanie zestawami woluminów i macierzy RAID

  Wolumin łączony (ang. spanned volume) Istotą woluminów łączonych jest połączenie nieprzydzielonego miejsca, znajdującego się na jednym lub więcej fizycznych dyskach, w jeden logiczny spójny wolumin.
  Od: https://technet.microsoft.com/pl-pl/library/administrowanie...
 10. wolumin - definicja, synonimy, przykłady użycia

  Szanowni Państwo, proszę o wyjaśnienie, która z łacińskich form oznaczających warunek konieczny jest poprawna: conditio sine qua non (taką pisownię znaleźć można w Nowym leksykonie PWN) czy condicio sine qua non (wersja przyjęta w Wielkim słowniku wyrazów obcych PWN).A może obie są poprawne?
  Od: https://sjp.pwn.pl/slowniki/wolumin.html

wolumin wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska