Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
który wolumen to woluminwolumin prosty łączony rozłożonyco to jest wolumin prostywolumin prosty co towolumin a partycjawolumin podstawowyco to jest wolumin

wolumin

Wyniki wyszukiwania dla wolumin
 Ads:
 1. Wolumin (informatyka) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Wolumin zawiera jedynie fragment całej porcji danych i w związku z tym do odtworzenia pełnej informacji wymagany jest komplet prawidłowych i nieuszkodzonych woluminów. Uszkodzenie jednego z woluminów równoznaczne jest z utratą wszystkich danych, których fragment zawierał uszkodzony wolumin.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolumin_(informatyka)
 2. Wolumin (bibliotekoznawstwo) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Wolumin, wolumen (łac. volumen – zwój ) – podstawowa jednostka introligatorska, czyli pojedynczy fizyczny egzemplarz książki , tom w znaczeniu bibliotecznym. Pojęcie woluminu nie jest związane z poszczególnymi tomami dzieła.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolumin_(bibliotekoznawstwo)
 3. wolumen a wolumin - Zapytaj.onet.pl

  Dwa różniące się znaczeniem i – nieznacznie – brzmieniem słowa. Warto zapamiętać niuans, nawet jeśli nie są to słowa częste w naszym słowniku:
  Od: https://zapytaj.onet.pl/encyklopedia/141555,,,,wolumen_a_wolumin...
 4. wolumin - Słownik SJP

  1. oprawny tom, jednostka introligatorska, biblioteczna; wolumen, volumen; 2. książkowo: rękopis oprawny w grubą księgę; foliał; 3. książkowo: zapisany zwój ...
  Od: https://sjp.pl/wolumin
 5. co to jest wolumin? - Zapytaj.onet.pl

  Wolumin, także wolumen[1] (z łac. volumen – zwój) – podstawowa jednostka introligatorska, czyli pojedynczy fizyczny egzemplarz książki, tom w znaczeniu bibliotecznym. Pojęcie woluminu nie jest związane z poszczególnymi tomami dzieła.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/.../007,007/2,1017482,co_to_jest_wolumin.html
 6. Co to są woluminy? - Winrar.pl - polski WinRAR 5.50 ...

  Woluminy są częściami podzielonego archiwum. WinRAR umożliwia tworzenie woluminów tylko dla archiwów w formacie RAR, więc nie jest możliwe utworzenie woluminów ZIP.
  Od: http://www.winrar.pl › WinRAR
 7. Wolumin prosty - tematy na elektroda.pl

  Utworzyłem wolumin prosty zniknęły partycje w laptopie Asus. Witam wszystkie pomocne dusze z Elektrody. Mam otóż problem dość sporej wagi dla mnie, bowiem dzięki mojej znajomości komputerów i chęci poprawienia obecnego stanu ich istnienia, kliknąłem z nierozwagą prawo klik na mój komputer potem na zarządzanie i zarządzanie dyskami.
  Od: https://poszukaj.elektroda.pl/szukaj,wolumin-prosty.html
 8. Synonim wolumin • Słownik synonimów do słowa wolumin ...

  Lista tagów dla synonimów słowa wolumin: synonimy do wyrazu wolumin, inne określenia słowa wolumin, inaczej wolumin, synonimy do słowa wolumin, inaczej o woluminie, synonim woluminu, wyrazy bliskoznaczne do słowa wolumin.
  Od: https://synonim.net/synonim/wolumin
 9. Partycje bez tajemnic - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC ...

  Wolumin dublowany służy do ochrony przed utratą danych na skutek awarii twardego dysku. Wykorzystano w nim tzw. mechanizm nadmiarowości - składa się z dwóch dysków, a każdy plik zapisany na pierwszym, ma na drugim swoją kopię.
  Od: https://www.pcworld.pl/news/Partycje-bez-tajemnic,307034.html
 10. Wolumin, wolumen - Porady językowe - Obcy język polski

  » Porady językowe » Wolumin, wolumen Mamy do czynienia z zapożyczeniem z języka łacińskiego, w którym występuje tylko jedna forma...
  Od: https://obcyjezykpolski.pl/wolumin-wolumen

wolumin wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska