Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

wolumin dynamiczny

Wyniki wyszukiwania dla wolumin dynamiczny
 Ads:
 1. wolumin dynamiczny a podstawowy - co i jak - elektroda.pl

  Innymi słowy dostaniesz się do danych na tym dysku wpisując zarówno literę tego dysku dynamicznego jak i literę dysku podstawowego lub logicznego z którego "składa" się dany dysk dynamiczny. Ale to z mojej strony czyste teoretyzowanie gdyż jeszcze nie stosowałem "dysków dynamicznych".
  Od: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1771290.html
 2. Dysk dynamiczny – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Dysk dynamiczny, wolumin dynamiczny – funkcja zarządzania dyskami twardymi, obecna w systemach MS Windows 2000/XP/Vista/7/8/10. Dysk dynamiczny udostępnia funkcje niedostępne w dyskach podstawowych, takie jak możliwość tworzenia …
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dysk_dynamiczny
 3. Wolumin (informatyka) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Ponieważ wybrane system plików można umieszczać na partycjach podstawowych i na dyskach logicznych, dlatego określenie wolumin jest utożsamiane z określeniem partycja i dysk. Jeśli chodzi o dyski dynamiczne, to można je podzielić na większą liczbę woluminów dynamicznych.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolumin_(informatyka)
 4. Rozszerzanie woluminu podstawowego | Microsoft Docs

  Prosty dynamiczny lub łączony wolumin można rozszerzyć do wolnego miejsca na dowolnym dysku dynamicznym. A dynamic simple or spanned volume can be extended to any empty space on any dynamic disk. Za pomocą tego polecenia można rozszerzyć istniejący wolumin na …
  Od: https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows-server/storage/disk...
 5. Zamiana dysku dynamicznego z powrotem na podstawowy ...

  Aby przekonwertować dysk dynamiczny z powrotem na dysk podstawowy, należy usunąć wszystkie woluminy z dysku, trwale wymazując wszystkie dane z dysku. To convert a dynamic disk back to a basic disk you must delete all volumes from the disk, permanently erasing all data on the disk.
  Od: https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows-server/storage/disk...
 6. Windows 7: Zmiana dysku dynamicznego na podstawowy ...

  20.03.2012 · Kliknij prawym przyciskiem myszy każdy wolumin na dysku dynamicznym, który chcesz przekonwertować na dysk podstawowy, a następnie kliknij polecenie Usuń wolumin. Po usunięciu wszystkich woluminów z dysku kliknij dysk prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij polecenie Konwertuj na dysk podstawowy.
  Od: http://forum.dobreprogramy.pl › Windows 7
 7. Windows 10 - Zarządzanie dyskami – SOISK systemy ...

  Woluminy na dysku dynamicznym Konwertowanie na dysk dynamiczny. Tworzenie woluminów łączonych. Tworzenie woluminów rozłożonych. Woluminy rozłożone są tworzone przez połączenie obszarów wolnego miejsca na co najmniej dwóch dyskach w jeden wolumin logiczny.
  Od: https://soisk.info/index.php/Windows_10_-_Zarządzanie_dyskami
 8. Dysk podstawowy a dysk dynamiczny - Pozostałe komponenty i ...

  Dyski podstawowe są standardowo obsługiwane w systemie przez większość użytkowników, ze względu na prostotę. Dzięki dyskom dynamicznym można natomiast uzyskać większą wydajność lub niezawodność, przy obsłudze kilku dysków twardych.
  Od: http://forum.komputerswiat.pl › … › Pozostałe komponenty i akcesoria
 9. Dysk dynamiczny, co z tym zrobić? - Forum PCLab.pl

  Dysk dynamiczny powstaje przez połączenie kilku dysków fizycznych lub/i partycji (zainstalowanych na jednym komputerze) w jeden dysk. Zaletą takiego rozwiązania jest dobre wykorzystanie miejsca gdyż jak ogólnie wiadomo im mniej partycji tym mniej zmarnowanego miejsca.
  Od: http://forum.pclab.pl/topic/1172591-Dysk-dynamiczny-co-z-tym-zrobić
 10. Partycje bez tajemnic - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC ...

  Wolumin łączony tworzy się analogicznie, jak prosty, ale z przynajmniej dwóch dysków dynamicznych. Jedynie w oknie określania wielkości zauważysz różnicę - do woluminu łączonego możesz przypisać obszary nieprzydzielonego miejsca z kilku twardych dysków.
  Od: https://www.pcworld.pl/news/Partycje-bez-tajemnic,307034.html

wolumin dynamiczny wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska