Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

wolumin dynamiczny

Wyniki wyszukiwania dla wolumin dynamiczny
 Ads:
 1. Wolumin (informatyka) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Ponieważ wybrane system plików można umieszczać na partycjach podstawowych i na dyskach logicznych, dlatego określenie wolumin jest utożsamiane z określeniem partycja i dysk. Jeśli chodzi o dyski dynamiczne, to można je podzielić na większą liczbę woluminów dynamicznych.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolumin_(informatyka)
 2. wolumin dynamiczny a podstawowy - co i jak - elektroda.pl

  Poniżej podstawowe informacje: Dysk dynamiczny Bardziej szczegółowych szukaj w google. Ale z powyższego wynika że dysk dynamiczny to coś w stylu "chwilowego" dysku który umownie nazywa się np. g: a w swoim obszarze zawiera albo część istniejącego dysku albo parę dysków na raz.
  Od: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1771290.html
 3. Dysk dynamiczny – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Dysk dynamiczny, wolumin dynamiczny – funkcja zarządzania dyskami twardymi, obecna w systemach MS Windows 2000/XP/Vista/7/8/10. Dysk dynamiczny udostępnia funkcje niedostępne w dyskach podstawowych, takie jak możliwość tworzenia …
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dysk_dynamiczny
 4. Partycje bez tajemnic - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC ...

  Wolumin łączony tworzy się analogicznie, jak prosty, ale z przynajmniej dwóch dysków dynamicznych. Jedynie w oknie określania wielkości zauważysz różnicę - do woluminu łączonego możesz przypisać obszary nieprzydzielonego miejsca z kilku twardych dysków.
  Od: https://www.pcworld.pl/news/Partycje-bez-tajemnic,307034.html
 5. Administrowanie zestawami woluminów i macierzy RAID

  dynamiczny (dynamic). ... z narzędzia Zarządzanie dyskami kliknąć prawym klawiszem myszy wolumin lub jego część i wybrać polecenie Usuń wolumin (nie można usunąć części woluminu łączonego nie usuwając go w całości). W celu potwierdzenia wykonywanej operacji należy kliknąć Tak.
  Od: https://technet.microsoft.com/pl-pl/library/administrowanie...
 6. Windows 7: Zmiana dysku dynamicznego na podstawowy ...

  20.03.2012 · Kliknij prawym przyciskiem myszy każdy wolumin na dysku dynamicznym, który chcesz przekonwertować na dysk podstawowy, a następnie kliknij polecenie Usuń wolumin. Po usunięciu wszystkich woluminów z dysku kliknij dysk prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij polecenie Konwertuj na dysk podstawowy.
  Od: http://forum.dobreprogramy.pl › Windows 7
 7. Dysk podstawowy a dysk dynamiczny - Pozostałe komponenty i ...

  Dyski podstawowe są standardowo obsługiwane w systemie przez większość użytkowników, ze względu na prostotę. Dzięki dyskom dynamicznym można natomiast uzyskać większą wydajność lub niezawodność, przy obsłudze kilku dysków twardych.
  Od: http://forum.komputerswiat.pl › … › Pozostałe komponenty i akcesoria
 8. Zmiana dysku z dynamicznego na podstawowy bez utraty ...

  Ma on 1.5TB gdzie są też moje ważne pliki których nie mam gdzie przegrać. Więc podzieliłem dysk tak, że jest jeden 500GB a drugi 1TB. Podczas instalowania wyświetliło się, że nie da się zainstalować na nim windowsa 8.1 gdyż jest to dysk dynamiczny. Teraz pytanie jak zmienić dysk dynamiczny na podstawowy bez utraty danych.
  Od: https://www.forumpc.pl/topic/338616-zmiana-dysku-z-dynamicznego-na...
 9. Rozszerzanie woluminu podstawowego | Microsoft Docs

  Prosty dynamiczny lub łączony wolumin można rozszerzyć do wolnego miejsca na dowolnym dysku dynamicznym. A dynamic simple or spanned volume can be extended to any empty space on any dynamic disk. Za pomocą tego polecenia można rozszerzyć istniejący wolumin na …
  Od: https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows-server/storage/disk...
 10. wolumin dynamiczny - Polsko-Angielski Słownik - Glosbe

  Znaleziono 0 zdań frazy wolumin dynamiczny.Znalezione w 0 ms.Pamięci tłumaczeniowe są tworzone przez ludzi, ale dopasowane przez komputer, co może powodować błędy. Pochodzą one z wielu źródeł i nie są sprawdzane.
  Od: http://pl.glosbe.com › słownik polski › polsko-angielski słownik

wolumin dynamiczny wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska