Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

wolumin łączony a rozłożony

Wyniki wyszukiwania dla wolumin łączony a rozłożony
 Ads:
 1. Administrowanie zestawami woluminów i macierzy RAID

  Wolumin rozłożony (ang. striped volume) RAID 0 określany, jako wolumin rozłożony to poziom, w którym dane dzielone są na fragmenty (bloki, paski) oraz rozmieszczane, na co najmniej dwóch dyskach fizycznych w ustalonej kolejności.
  Od: https://technet.microsoft.com/pl-pl/library/administrowanie...
 2. Wolumin rozłożony - co to jest, jego zalety i wady ...

  Wolumin rozłożony utworzony na komputerze dwusystemowym jest więc bezużyteczny dla wymienionych systemów operacyjnych. Woluminy rozłożone są tworzone przez połączenie obszarów wolnego miejsca na co najmniej dwóch dyskach w jeden wolumin logiczny.
  Od: https://brainly.pl/zadanie/5739628
 3. Partycje bez tajemnic - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC ...

  Wolumin łączony rozszerzysz na takich samych zasadach, jak prosty. Korzystając z woluminów prostych i łączonych, nie można ich zmniejszać, a tylko rozszerzać. Poza tym próba usunięcia lub awaria jednego z dysków zawierających wolumin łączony spowoduje uszkodzenie całego woluminu i utratę wszystkich danych.
  Od: https://www.pcworld.pl/news/Partycje-bez-tajemnic,307034.html
 4. Slow7 - Zarządzanie dyskami czyli słów kilka o partycjach ...

  W kolejnych przykładach zajmiemy się trochę bardziej złożonymi konfiguracjami a mianowicie utworzymy wolumin łączony, rozłożony, dublowany oraz RAID-5 Tak więc zaczniemy od woluminu łączonego. Tworzenie woluminu łączonego .
  Od: http://slow7.pl/windows-7/item/98-zarzadzanie-dyskami-czyli-slow-kilka-o...
 5. wolumin łączony - Polsko-Angielski Słownik - Glosbe

  Pokazuję stronę 1. Znaleziono 1 zdań frazy wolumin łączony.Znalezione w 1 ms.Pamięci tłumaczeniowe są tworzone przez ludzi, ale dopasowane przez komputer, co może powodować błędy.
  Od: http://pl.glosbe.com › słownik polski › polsko-angielski słownik
 6. Windows XP, W7 - Woluminy łączone - jakie są wady tego ...

  12.03.2016 · Potrzebujesz JBOD (softowo tworzone pod Windows to wolumin łączony) lub RAID 0 (softowo tworzone pod Windows to wolumin rozłożony). Wadą JBOD jest brak nadmiarowości zarówno jeśli chodzi o wydajność jak i bezpieczeństwo danych. W razie awarii jednego dysku, dane, które fizycznie znajdują się na pozostałych, można odzyskać.
  Od: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3177381.html
 7. Windows 10: Tworzenie woluminu łączonego (ang. spanned ...

  15.12.2015 · Wolumin łączony (ang. spanned volume) Istotą woluminów łączonych jest połączenie nieprzydzielonego miejsca, znajdującego się na jednym lub więcej fizycznych dyskach, w jeden logiczny ...
  Od: https://www.youtube.com/watch?v=FuDwDC_P4D4
 8. Technik informatyk | Zarządzanie dyskiem w systemie Windows 10

  Wolumin prosty, łączony, rozłożony i dublowany, partycja podstawowa i rozszerzona, dysk logiczny, dysk podstawowy i dynamiczny. Zarządzanie dyskami twardymi w systemie Windows 10. Wolumin prosty, łączony, rozłożony i dublowany, partycja podstawowa i rozszerzona, dysk logiczny, dysk podstawowy i dynamiczny.
  Od: https://technikinformatyk.pl/soisk/zarzadzanie-dyskiem-w-systemie...
 9. wolumen a wolumin - Zapytaj.onet.pl

  wolumin – 1. to samo, co wolumen w 1. zn.; 2. książk. zapisany zwój papirusu a. pergaminu. Słowo wywodzi się z łaciny (łac. volumen, Dlpoj voluminis = ‘zwój pisma, księga’) i zmiany jego tematu w polszczyźnie odzwierciedlają zmiany rdzenia w deklinacji łacińskiej.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/encyklopedia/141555,,,,wolumen_a_wolumin...
 10. Poradnik RAID - teoria, budowa, naprawa i testy RAID 0, 1 ...

  Usługa ta jest potrzebna by móc w Windows tworzyć macierze RAID. Jak wspomnieliśmy zwykły Windows obsługuje macierze poziomów: JBOD - wolumin łączony, RAID 0 - wolumin rozłożony i RAID 1 - wolumin dublowany (maksymalnie dwa dyski). Ponadto wersja serwerowa (Windows Serwer 2008) obsługuje RAID 5 - wolumin RAID-5.
  Od: https://www.purepc.pl/pamieci_masowe/poradnik_raid_teoria_budowa...

wolumin łączony a rozłożony wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska