Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

kulczyk żyje ukrywa się

Wyniki wyszukiwania dla kulczyk żyje ukrywa się
 Ads:
 1. Śmierć pełna tajemnic - GF24.pl

  Kulczyk żyje. Ukrywa się na Cyprze. To w skrócie treść jednej z notatek ostatnio sporządzonych w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dodajmy – jednej z kilku, jakie pojawiły się w siedzibie „Fabryki gwoździ” na Rakowieckiej. Padają w nich różne miejsca. Zwykle odległe i bardziej egzotyczne.
  Od: https://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/233-smierc-pelna-tajemnic
 2. Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u ...

  Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u? 6 czerwca 2016 r. Edyta Sieczkowska, jedna z byłych współpracownic Jana Kulczyka, negocjatorka w jego interesach w Dubaju, podczas nadawanego na żywo w Polsacie programu „Państwo w Państwie” ogłosiła publicznie: „Mnie pan ...
  Od: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/10/23/jan...
 3. Jan Kulczyk żyje?! Doda zrobiła zdjęcie! :: Magazyn :: RMF FM

  W życie weszła bowiem ustawa ograniczająca handel w niedziele. Osoby pracujące w handlu zyskały ustawowy dzień wolny od pracy, a klienci w niektóre dni w miesiącu nie mogą zrobić zakupów.
  Od: https://www.rmf.fm/magazyn/news,7785,jan-kulczyk-zyje-doda-zrobila...
 4. Jak Kulczyk żyje? - Zapytaj.onet.pl

  Jak Kulczyk żyje? Dziś dowiedziałam się że podobno Jan Kulczyk żyje. W swoim życiu zadarł się z mafią rosyjską,chcieli go zabić i wiadomo że ten facet ma kase,wpływy i upozorował swoją "śmierć', media nagłośniły sprawę a on zmienił maść i gdzieś się teraz ukrywa..hmm bardzo prawdopodobne.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/001,003/2,29380622,Jak_Kulczyk...
 5. Dlaczego wielu ludzi twierdzi, ze Jan Kulczyk ...

  Dlaczego wielu ludzi twierdzi, ze Jan Kulczyk - najbogatszy polski człowiek tak naprawdę nie umarł a żyje tylko się gdzieś ukrywa? na necie jest dziś artykuł ze CBA chyba przeszukuje bliskich współpracowników i bliskie firmy ktore wspolpracowaly z Janem Kulczykiem pytanie tylko po co i dlaczego? dokladnie nie doczytalam, nawet nie wiem czy tam zostalo to okreslone.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/014,011/2,29770657,Dlaczego_wielu...
 6. Doradca Andrzeja Dudy: "Kulczyk może żyje sobie na Bali ...

  wcale nie umarł, tylko ukrywa się na jakiejś wyspie, wydając swoją fortunę. Oligarcha Number One niedawno zmarł, albo raczej, być może, żyje sobie gdzieś na Bali pod innym nazwiskiem ...
  Od: https://www.pudelek.pl/artykul/86724/doradca_andrzeja_dudy_kulczyk...
 7. Tą historią żyje internet. Kolacja w drogim lokalu ...

  Kulczyk zakłopotany: "Niech mają, ciężko pracują, a my się zasiedzieliśmy". Ktoś jednak musiał albo pomylić się w obliczeniach, albo zaniżył kwotę, którą Kulczyk położył na stole.
  Od: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,18460553,jan-kulczyk.html
 8. Jan Kulczyk żyje i mieszka na Bali? Mity o śmierci Jana ...

  "Jan Kulczyk żyje na Bali"? Profesor Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta Andrzeja Dudy, zasugerował nawet, że Jan Kulczyk być może żyje i przebywa na Bali. Oligarcha Number One niedawno zmarł, albo raczej, być może, żyje sobie gdzieś na Bali pod innym nazwiskiem - powiedział Zybertowicz na antenie Radia Plus.
  Od: http://party.pl/newsy/jan-kulczyk-zyje-i-mieszka-na-bali-mity-o-smierci...
 9. Jan Kulczyk żyje? Tak twierdzi ta kobieta! Zobaczcie, jak ...

  Nagle na scenę wtargnęła kobieta, która twierdzi, że nie dość, że Jan Kulczyk ją oszukał, to do tego… ciągle żyje. Kobietą okazała się niejaka Edyta Sieczkowska. Przełom w sprawie Ewy Tylman?
  Od: http://poznan.eska.pl/newsy/jan-kulczyk-zyje-tak-twierdzi-ta-kobieta...
 10. Czy Jan Kulczyk żyje na Bali, czyli co naprawdę powiedział ...

  Prawdziwą furorę zaczyna robić wypowiedź prof. Andrzeja Zybertowicza, który miał rzekomo ogłosić, że biznesmen Jan Kulczyk żyje gdzieś na Bali.
  Od: https://wpolityce.pl/media/274694-czy-jan-kulczyk-zyje-na-bali...

kulczyk żyje ukrywa się wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska