Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

kulczyk żyje ukrywa się

Wyniki wyszukiwania dla kulczyk żyje ukrywa się
 Ads:
 1. Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u ...

  Niespodziewane wtargnięcie na scenę programu Polsatu. Kobieta twierdziła, że Jan Kulczyk żyje,,Kobietą okazała się Edyta Sieczkowska. Utrzymuje, że Jan Kulczyk ją oszukał. Według kobiety biznesmen nadal żyje, a sprawą nie udało jej się zainteresować Donalda Tuska.
  Od: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/10/23/jan...
 2. News Web - Świeży news prosto z sieci

  Historia tego placka jest z całą pewnością bardzo długa, równie pewne jest to, że nie do…
  Od: http://newsweb.pl
 3. Śmierć pełna tajemnic - GF24.pl

  Kulczyk żyje. Ukrywa się na Cyprze. To w skrócie treść jednej z notatek ostatnio sporządzonych w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dodajmy – jednej z kilku, jakie pojawiły się w siedzibie „Fabryki gwoździ” na Rakowieckiej. Padają w nich różne miejsca. Zwykle odległe i bardziej egzotyczne.
  Od: https://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/233-smierc-pelna-tajemnic
 4. Jan Kulczyk żyje i mieszka na Bali? Mity o śmierci Jana ...

  W czasie trwania programu na żywo "Państwo w państwie" na scenę wtargnęła kobieta, która zdążyła wykrzyczeć, że "Jan Kulczyk żyje". Edyta Sieczkowska, bo tak nazywa się bohaterka incydentu, stwierdziła, że biznesmen ją oszukał i dysponuje ona dowodami, które mają potwierdzić jej słowa.
  Od: http://party.pl/newsy/jan-kulczyk-zyje-i-mieszka-na-bali-mity-o-smierci...
 5. Jan Kulczyk żyje?! Doda zrobiła zdjęcie! :: Magazyn :: RMF FM

  Jan Kulczyk żyje?! Doda zrobiła zdjęcie! ... "Haha, przestał się ukrywać i przyszedł na Telekamery ""jest taka teoria że żyje" "@dodaqueen to akurat jest głupi żart"
  Od: https://www.rmf.fm/magazyn/news,7785,jan-kulczyk-zyje-doda-zrobila...
 6. Doradca Andrzeja Dudy: "Kulczyk może żyje sobie na Bali ...

  wcale nie umarł, tylko ukrywa się na jakiejś wyspie, wydając swoją fortunę. Oligarcha Number One niedawno zmarł, albo raczej, być może, żyje sobie gdzieś na Bali pod innym nazwiskiem ...
  Od: https://www.pudelek.pl/artykul/86724/doradca_andrzeja_dudy_kulczyk...
 7. Tą historią żyje internet. Kolacja w drogim lokalu ...

  Historię, którą żyje cały internet, ... Kiedy ponownie zjawia się kelner Kulczyk dodał, że "reszty nie trzeba". Gdy po chwili z zaplecza dobiegają radosne okrzyki. "Co oni tak szaleją?"
  Od: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,18460553,jan-kulczyk.html
 8. Jak Kulczyk żyje? - Zapytaj.onet.pl

  Dziś dowiedziałam się że podobno Jan Kulczyk żyje. W swoim życiu zadarł się z mafią rosyjską,chcieli go zabić i wiadomo że ten facet ma kase,wpływy i upozorował swoją "śmierć', media nagłośniły sprawę a on zmienił maść i gdzieś się teraz ukrywa..hmm bardzo prawdopodobne.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/001,003/2,29380622,Jak_Kulczyk...
 9. Gdzie żyje dr Kulczyk - nie.com.pl

  – Pan Kulczyk? – pytasz. – Pan doktor Jan Kulczyk? Podchodzisz, chcesz go zatrzymać, zadać kilka pytań, w tym to najważniejsze: „To pan żyje?”. – No entiendo… – mruczy, wkładając sfatygowany kapelusz i odchodzi krokiem szybszym niżbyś się spodziewał. Wracasz do stolika, zapalasz papierosa i już wiesz, co było nie tak.
  Od: http://nie.com.pl/gdzie-zyje-dr-kulczyk
 10. Jan Kulczyk żyje? Tak twierdzi ta kobieta! Zobaczcie, jak ...

  Ostatni odcinek programu poświęcony był rodzicom dzieci, zabitych przez nieznanych sprawców niemal 30 lat temu. Nagle na scenę wtargnęła kobieta, która twierdzi, że nie dość, że Jan Kulczyk ją oszukał, to do tego… ciągle żyje. Kobietą okazała się niejaka Edyta Sieczkowska.
  Od: http://poznan.eska.pl/newsy/jan-kulczyk-zyje-tak-twierdzi-ta-kobieta...

kulczyk żyje ukrywa się wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska