Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
zalewski zeligpiosenkarz zalewskikrzysztof zalewski zeligkrzysztof zalewski empikkrzysztof zalewski złotokrzysztof zalewskikrzysztof zalewski złoto chomikuj

krzysztof zalewski nowa płyta

Wyniki wyszukiwania dla krzysztof zalewski nowa płyta
 Ads:
 1. Złoto - Zalewski Krzysztof | Muzyka Sklep EMPIK.COM

  „Złoto” jest na pewno najbardziej osobistą, a zarazem najbardziej przystępną i przebojową płytą Krzysztofa Zalewskiego. To taki materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza.
  Od: https://www.empik.com/zloto-zalewski-krzysztof,p1132005765,muzyka-p
 2. Krzysztof Zalewski prezentuje "Lukę", zapowiedź nowej płyty

  Obejrzyj film · Krzysztof Zalewski jest zwycięzcą drugiej edycji programu "Idol". W marcu 2004 roku wydał swój debiutancki album "Pistolet". Na jego następcę trzeba było czekać dziewięć lat, a okazała się nim płyta "Zelig".
  Od: https://kultura.onet.pl/muzyka/gatunki/rock/krzysztof-zalewski...
 3. Premiera nowej płyty Krzysztofa Zalewskiego "Złoto ...

  W piątek, 18 listopada na sklepowe półki trafił nowy album Krzysztofa Zalewskiego pt. "Złoto". Nie jest to jednak jedynie połyskująca błyskotka, ale wyrób z najszlachetniejszego kruszcu.
  Od: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/...nowej-plyty-Krzysztofa-Zalewskiego...
 4. Krzysztof Zalewski z nową płytą i koncertami

  12 listopada ukaże się druga płyta Krzysztofa Zalewskiego, znanego także jako Zalef. Dzieło zatytułowane "Zelig" zawiera 10 piosenek, które są swego rodzaju pamiętnikiem z ostatniej dekady. Krzysztof Zalewski "Zelig" fot.
  Od: https://www.koncertomania.pl/newsy/62258-Krzysztof-Zalewski-z-nowa...
 5. Nowa fryzura i płyta. Krzysiek Zalewski z "Idola" wraca po ...

  W 2003 roku "Idola" wygrał Krzysztof Zalewski. 19-letni wówczas wokalista podbił serca telewidzów swoją wrażliwością muzyczną i mocnym, charyzmatycznym głosem. Rok później ukazała się jego debiutancka płyta "Pistolet", która pomimo kompozycji Kasi Nosowskiej niespecjalnie odbiła się szerokim echem w branży.
  Od: http://party.pl/newsy/krzysztof-zalewski...obecnie-krzysztof-zalewski-nowa...
 6. Zelig - Zalewski Krzysztof | Muzyka Sklep EMPIK.COM

  Płyta świetnego artysty - Krzysztofa Zalewskiego. Muzyka bardzo oryginalna i dojrzała. Teksty uniwersalne, w których każdy możne znaleźć cześć siebie, a nieoczywiste kompozycje z wdzięcznymi gitarami nadają im charakteru.
  Od: https://www.empik.com/zelig-zalewski-krzysztof,p1084796726,muzyka-p
 7. Płyta kompaktowa Krzysztof Zalewski - Złoto - Ceny i ...

  Płyta kompaktowa Krzysztof Zalewski - Złoto - ♫ Muzyka Rock, Rock 'N' Roll - już od 32,16 zł ♫ oceny i opinie ♫ porównanie cen w 14 sklepach ♫ Zobacz najlepsze Płyty kompaktowe na Ceneo.pl
  Od: http://www.ceneo.pl › … › Płyty muzyczne › Płyty kompaktowe › Rock
 8. Zalewski śpiewa Niemena. Krzysztof Zalewski nowa płyta ...

  Zalewski śpiewa Niemena. Krzysztof Zalewski nowa płyta. Krzysztofowi Zalewskiemu kibicowałam od momentu Idola, jako charakterystyczny uczestnik w ramonesce i włosach prawie do pasa, bezapelacyjnie skradł moje rockowe serducho.
  Od: https://www.kulturalnaplaneta.pl/zalewski-spiewa-niemena-krzysztof...
 9. Krzysztof Zalewski - Kultura

  Krzysztof Zalewski to polski muzyk, wokalista i kompozytor. Krzysztof Zalewski dał się poznać szerszej publiczności jako zwycięzca drugiej edycji polskiego "Idola". W 2013 roku wrócił na scenę z nowym wizerunkiem i nową płytą.
  Od: https://kultura.onet.pl/krzysztof-zalewski
 10. Krzysztof Zalewski – nowa piosenka | NowaPiosenka.pl

  Tytuł nowej piosenki Krzysztofa Zalewskiego to: ... Świeżo brzmiąca płyta jest gatunkowo rozpięta pomiędzy hard rockiem a białym soulem, z niezbyt głęboko ukrytymi pokładami słowiańskiej melancholii. ... Krzysztof Zalewski-Brejdygant (ur. 24 sierpnia 1984 w Lublinie), znany również jako Zalef – polski muzyk, kompozytor ...
  Od: http://www.nowapiosenka.pl/krzysztof-zalewski-nowa-piosenka

krzysztof zalewski nowa płyta wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska