Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
kastracja konia youtubekastracja bykakastracja buhajakastracja a stiepanow youtube bykajak wygląda kastracja kotaile kosztuje kastracja koniaogier po kastracji

kastracja konia

Wyniki wyszukiwania dla kastracja konia
 Ads:
 1. Jak przebiega proces kastracji konia ? - Zapytaj.onet.pl

  Kastracja nie jest złym zabiegiem wręcz przciwnie powinno się właśnie kastrować konie których nie chce się używac do hodowli, zmienia to nieco ich charakter, są spokojniejsze i łatwiej nad nimi wtedy zapanować, to co ci inni nagadali to istna bzdura.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/010,009/2,25469164,Jak_przebiega...
 2. Ile kosztuje kastracja ogiera? - Zapytaj.onet.pl

  Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Ile kosztuje kastracja ogiera? Ja płaciłam 300zł. Koń pięknie się wygoił i mam święty spokój ale każdy wet ma swój cennik i różne sposoby kastracji.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/010,009/2,19739195,Ile_kosztuje...
 3. Wałach – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Kastracja konia nie redukuje siły ani potencjału atletycznego, choć zmniejszona agresywność może być uważana za wadę w przypadku pewnych rywalizacji. Niektóre kultury nigdy lub rzadko kastrują swoje konie, zwłaszcza Arabowie.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wałach
 4. Kastracja koni - kiedy i za ile? - galopuje.pl

  03.03.2010 · deHerblay Blagam. nie piszcie takich rzeczy, że konia kastruje się po osiągnięciu pełnego rozwoju (w wieku 6 lat). Kastracja jest zabiegiem hodowlanym i ma ułatwić chów i pracę z koniem - to co, będziemy czekać aż skończy 6 lat, żeby pracować z wałachem?
  Od: http://forum.galopuje.pl › Forum jeżdzieckie › Weterynaria na forum
 5. VIDEO Kastracja konia wkrętarką - Katastrofy, egzekucje ...

  19.11.2011 · VIDEO Kastracja konia wkrętarką Tragedia Zwierząt. Raczej na pewno byśmy nie usłyszeli. Od kotów, czy psów też tego nie słyszymy, a jakoś nikomu (a przynajmniej większości) nie przeszkadza, że sąsiad biegnie do weterynarza ze swoim kocurkiem w celu usunięcia jąder, co by zwierzak w domu nie sikał albo nie mnożył na potęgę.
  Od: http://hcfor.pl/tragedia-zwierz-t/15473-kastracja-konia-wkr-tark.html
 6. Kastracja - YouTube

  30.06.2010 · Purina ONE - kociarze.pl - أفضل حل للقضاء على الفئران | أصنع بنفسك فخ للفئران بأستخدام CoCa CoLa Cans أفضل من أي وقت مضى - Duration: 8:39.
  Od: https://www.youtube.com/watch?v=JCol5ijm8Gk
 7. Kastracja ogierów - YouTube

  05.11.2017 · Fundacja Tara Schronisko dla Koni prosi o wsparcie kastracji ogierów, uratowanych w tym roku od śmierci w rzeźni. ... LASKA WALI KONIA SŁAWNEMU YOUTUBEROWI NA INTEL EXTREME MASTERS ...
  Od: https://www.youtube.com/watch?v=kxfKaN-YHPc
 8. Kastracja ogiera - Kastracja ogiera - Zabookuj.eu

  Karmienie po kastracji. Po kastracji nasz koń powinien pozostać na diecie. W dniu, w którym dokonano zabiegu możemy podawać w odstępach kilku godzinach garstkę siana, by pobudzić układ pokarmowy do pracy. Na kolację koń powinien dostać niewielką kupkę …
  Od: https://www.zabookuj.eu/2016/08/30/kastracja-ogiera
 9. kastracja konia-Oyxter Znaleziska

  Kastracja ogiera Większość właścicieli ogierów decyduje się na kastrację, po to żeby były spokojniejsze, wyeliminować samcze zachowanie, niekiedy jest to konieczne, aby móc użytkować konia pod siodłem, czy też w bryczce itp.
  Od: https://oyxter.com/q_kastracja+konia
 10. kastracja konia youtube-Oyxter Znaleziska

  Kastracja nie jest złym zabiegiem wręcz przciwnie powinno się właśnie kastrować konie których nie chce się używac do hodowli, zmienia to nieco ich charakter, są spokojniejsze i łatwiej nad nimi wtedy zapanować, to co ci inni nagadali to istna bzdura.
  Od: https://oyxter.com/q_kastracja+konia+youtube

kastracja konia wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska