Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
kastracja ogierakastracja męża 175kastracja knura kryjącegokastracja ogiera filmkastracja bykakastracja buhajakastracja konia youtube

kastracja konia

Wyniki wyszukiwania dla kastracja konia
 Ads:
 1. Jak przebiega proces kastracji konia ? - Zapytaj.onet.pl

  Kastracja nie jest złym zabiegiem wręcz przciwnie powinno się właśnie kastrować konie których nie chce się używac do hodowli, zmienia to nieco ich charakter, są spokojniejsze i łatwiej nad nimi wtedy zapanować, to co ci inni nagadali to istna bzdura.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/010,009/2,25469164,Jak_przebiega...
 2. Kastracja konia - Zapytaj.onet.pl

  Jak będzie kastracja wyglądać zależy od weta, który ją wykonuje, kastruje się na leżąco albo na stojąco. W przypadku kastracji na leżąco jedna osoba siada na głowie konia a druga trzyma nogi- nogi są związane tak żeby można było je szeroko rozewrzeć.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/.../010,009/2,29697938,Kastracja_konia_.html
 3. Kastracja koni - kiedy i za ile? - galopuje.pl

  03.03.2010 · deHerblay Blagam. nie piszcie takich rzeczy, że konia kastruje się po osiągnięciu pełnego rozwoju (w wieku 6 lat). Kastracja jest zabiegiem hodowlanym i ma ułatwić chów i pracę z koniem - to co, będziemy czekać aż skończy 6 lat, żeby pracować z wałachem?
  Od: http://forum.galopuje.pl › Forum jeżdzieckie › Weterynaria na forum
 4. Kastracja ogiera - Kastracja ogiera - Zabookuj.eu

  Karmienie po kastracji. Po kastracji nasz koń powinien pozostać na diecie. W dniu, w którym dokonano zabiegu możemy podawać w odstępach kilku godzinach garstkę siana, by pobudzić układ pokarmowy do pracy. Na kolację koń powinien dostać niewielką kupkę …
  Od: https://www.zabookuj.eu/2016/08/30/kastracja-ogiera
 5. Wałach – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Kastracja konia nie redukuje siły ani potencjału atletycznego, choć zmniejszona agresywność może być uważana za wadę w przypadku pewnych rywalizacji. Niektóre kultury nigdy lub rzadko kastrują swoje konie, zwłaszcza Arabowie.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wałach
 6. Kastracja - YouTube

  01.07.2010 · Purina ONE - kociarze.pl - Selçuk Poslu Sulama kanalına düşen domuzları kurtarıyor.Rescuing wild boars from irrigation channel.
  Od: https://www.youtube.com/watch?v=JCol5ijm8Gk
 7. VIDEO Kastracja konia wkrętarką - Katastrofy, egzekucje ...

  19.11.2011 · VIDEO Kastracja konia wkrętarką Tragedia Zwierząt. Raczej na pewno byśmy nie usłyszeli. Od kotów, czy psów też tego nie słyszymy, a jakoś nikomu (a przynajmniej większości) nie przeszkadza, że sąsiad biegnie do weterynarza ze swoim kocurkiem w celu usunięcia jąder, co by zwierzak w domu nie sikał albo nie mnożył na potęgę.
  Od: https://hcfor.pl/tragedia-zwierz-t/15473-kastracja-konia-wkr-tark.html
 8. [VIDEO] Kastracja byka - Sadistic.pl

  Codzienna dawka czarnego humoru. @juzefhultaj Był kiedy kawał o mało rozgarniętym turyście, który trafił do Hiszpanii.
  Od: https://www.sadistic.pl/kastracja-byka-vt331060.htm
 9. Kastrował konia, skuli go strażnicy - tvn24.pl

  Kastracja przebiegła bez komplikacji, ale pan Gerard nie mógł spokojnie udać się do domu. - Nagle przyjechał strażnik i krzyczy: "dlaczego skaleczyłem konia?". Założył mi kajdanki.
  Od: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kastrowal-konia-skuli-go...

kastracja konia wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska