Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
film z kastracji mężczyznykastracja konia youtubekastracja męża przez koleżankęejakulacja podczas kastracji jąder u mężczyznkastracja ogiera filmkastracja mężczyzny wykonanie filmkastracja koni film

kastracja konia

Wyniki wyszukiwania dla kastracja konia
 Ads:
 1. Jak przebiega proces kastracji konia ? - Zapytaj.onet.pl

  może mój koń będzie kastrowany trochę wiem na czym to polega ale chcę wysłuchać zdania innych, chodzi mi głownie o to ile czasu mienia za nim będę mogła znów na nim jeździć, jak bardzo się zmieni z charakteru, ludzie mi mówią że wałachy to osły bez życia czy to prawda ...
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/010,009/2,25469164,Jak_przebiega...
 2. Ile kosztuje kastracja ogiera? - Zapytaj.onet.pl

  Ja płaciłam 300zł. Koń pięknie się wygoił i mam święty spokój ale każdy wet ma swój cennik i różne sposoby kastracji. Zapytaj swojego weta.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/010,009/2,19739195,Ile_kosztuje...
 3. Kastracja koni - kiedy i za ile? - galopuje.pl

  03.03.2010 · deHerblay Blagam. nie piszcie takich rzeczy, że konia kastruje się po osiągnięciu pełnego rozwoju (w wieku 6 lat). Kastracja jest zabiegiem hodowlanym i ma ułatwić chów i pracę z koniem - to co, będziemy czekać aż skończy 6 lat, żeby pracować z wałachem?
  Od: http://forum.galopuje.pl › Forum jeżdzieckie › Weterynaria na forum
 4. Wałach – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Kastracja konia nie redukuje siły ani potencjału atletycznego, choć zmniejszona agresywność może być uważana za wadę w przypadku pewnych rywalizacji. Niektóre kultury nigdy lub rzadko kastrują swoje konie, zwłaszcza Arabowie.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wałach
 5. kastracja konia-Oyxter Znaleziska

  Kastracja ogiera Większość właścicieli ogierów decyduje się na kastrację, po to żeby były spokojniejsze, wyeliminować samcze zachowanie, niekiedy jest to konieczne, aby móc użytkować konia pod siodłem, czy też w bryczce itp.
  Od: https://oyxter.com/q_kastracja+konia
 6. VIDEO Kastracja konia wkrętarką - Katastrofy, egzekucje ...

  19.11.2011 · Nie zaliczyłabym tego tematu do tragedii zwierząt. Całkiem normalny zabieg kastracji, tylko z wykorzystaniem innego sprzętu (nie wiem, może wygodniejszego, może wywołującego niechciane skutki uboczne, a może wręcz przeciwnie).
  Od: http://hcfor.pl/tragedia-zwierz-t/15473-kastracja-konia-wkr-tark.html
 7. Kastracja ogiera - leczenie, objawy, przyczyny, zdjęcia ...

  Kastracja ogiera Większość właścicieli ogierów decyduje się na kastrację, po to żeby były spokojniejsze, wyeliminować samcze zachowanie, niekiedy jest to konieczne, aby móc użytkować konia pod siodłem, czy też w bryczce itp.
  Od: http://www.galopuje.pl › … › Weterynaria › Weterynaria - wiadomości
 8. Kastracja ogiera - Kastracja ogiera - Zabookuj.eu

  Jeżeli koń jest kastrowany metodą na stojąco, to można też zawinąć ogon bandażem, by nie przeszkadzał przy kastracji. Ważne też jest nasze podejście. Należy zachować spokój i zachowywać się normalnie aby koń nie wyczuł zdenerwowania właściciela.
  Od: https://www.zabookuj.eu/2016/08/30/kastracja-ogiera
 9. Kastracja - YouTube

  30.06.2010 · Purina ONE - kociarze.pl - Best 'What the fluff' Challenge Videos Ever | What the fluff Challenge compilation! 😱😂 Part 18 - Duration: 6:11. Dogs Are Awesome 443,924 views
  Od: https://www.youtube.com/watch?v=JCol5ijm8Gk
 10. Kastracja byka - Sadistic.pl

  Ja pie**ole.. na żywca tak k***a? Rozumiem, że brak kasy na znieczulenia itp, ale to jest najzwyczajniejsze znęcanie się nad zwierzętami.
  Od: https://www.sadistic.pl/kastracja-byka-vt331060.htm

kastracja konia wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska