Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
juventus turyn officialskład juventusujuventus turyn skład 2018juventus piłkarzejuventus turynskład juventusu turynjuventus skład

juventus wikipedia

Wyniki wyszukiwania dla juventus wikipedia
 Ads:
 1. Juventus F.C. – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Juventus Football Club SpA (znany jako Juventus lub Juve) – włoski klub piłkarski założony 1 listopada 1897 roku jako SC Juventus przez grupę uczniów z liceum Massimo d’Azeglio. Zespół ma siedzibę w Turynie. Często jest przez to niepoprawnie nazywany Juventusem Turyn.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Juventus_F.C.
 2. Juventus F.C. - Wikipedia

  Od: https://en.wikipedia.org/wiki/Juventus_F.C.
 3. Juventus Roma – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Piłkarski klub Juventus Roma został założony w Rzymie 2 czerwca 1905 roku. W 1907 roku klub startował w Campionato romano organizowanych przez Virtus Roma . W sezonie 1909/10 brał udział w Terza Categoria Campionato romano , gdzie był trzecim z czterech uczestników.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Juventus_Roma
 4. Femminile Juventus Torino – Wikipedia, wolna encyklopedia

  W 2006 przyjął obecną nazwę A.S.D. Femminile Juventus Torino. W 2009 roku odbyła się fuzja z Real Canavese i rozpoczęła się budowa własnego systemu szkolenia młodzieży. Klub brał udział w Mistrzostwach Serii A2 aż do sezonu 2011-2012, a następnie przenieść z powrotem do Serie B w następnym sezonie.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Femminile_Juventus_Torino
 5. Juventus F.C. Women – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Juventus Football Club, potocznie zwany Juventus Women – włoski klub piłki nożnej kobiet, mający siedzibę w mieście Turyn, na północy kraju. Jest sekcją piłki nożnej kobiet w klubie Juventus FC .
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Juventus_F.C._Women
 6. Juventus Italia FC – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Piłkarski klub Juventus Studenti został założony w Mediolanie w 1910 roku. W sezonie 1910/11 zespół startował w rozgrywkach lokalnych, a po zakończeniu sezonu zmienił nazwę na Juventus Nova.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Juventus_Italia_FC
 7. CA Juventus – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Clube Atlético Juventus założony został 20 kwietnia 1924 roku przez pracowników firmy Cotonificio Rodolfo Crespi. Początkowo klub zwał się Extra São Paulo, a jego barwami były barwy stanu São Paulo - czarno-biało-czerwone.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Juventus_São_Paulo
 8. Historia rywalizacji A.C. Milan z Juventusem F.C ...

  Juventus - Milan 1:1 (dogr.), karne 5-3 (Trezeguet - Pirlo) Jednym z najważniejszych momentów tej rywalizacji był finał Ligi Mistrzów w sezonie 2002/03 . Na stadionie w Manchesterze padł wówczas bezbramkowy remis, a w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Milanu wygrywając 3-2.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_rywalizacji_A.C._Milan_z...

juventus wikipedia wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska