Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

jan kulczyk żyje

Wyniki wyszukiwania dla jan kulczyk żyje
 Ads:
 1. Jan Kulczyk żyje i mieszka na Bali? Mity o śmierci Jana ...

  Jan Kulczyk może nadal żyć, a jego śmierć mogła zostać upozorowana. Bardzo zaskakujące słowa padły chociażby z ust Jarosława Gowina. Nie żyje, przynajmniej taka jest wersja oficjalna - powiedział Gowin w wywiadzie dla TVP Info.
  Od: http://party.pl/newsy/jan-kulczyk-zyje-i-mieszka-na-bali-mity-o-smierci...
 2. Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u ...

  fot. Wojtek Stein/Reporter/East News Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u? 6 czerwca 2016 r. Edyta Sieczkowska, jedna z byłych współpracownic Jana Kulczyka, negocjatorka w jego interesach w Dubaju, podczas nadawanego na żywo w Polsacie programu „Państwo w Państwie” ogłosiła publicznie: „Mnie pan Kulczyk z Bali lub z piekła zastrasza…”.
  Od: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/10/23/jan...
 3. Jan Kulczyk żyje?! Doda zrobiła zdjęcie! :: Magazyn :: RMF FM

  W życie weszła bowiem ustawa ograniczająca handel w niedziele. Osoby pracujące w handlu zyskały ustawowy dzień wolny od pracy, a klienci w niektóre dni w miesiącu nie mogą zrobić zakupów.
  Od: https://www.rmf.fm/magazyn/news,7785,jan-kulczyk-zyje-doda-zrobila...
 4. Jan Kulczyk nie żyje - raport specjalny TVN24

  W Poznaniu odbyły się uroczystości pogrzebowe Jana Kulczyka. Przedsiębiorca zmarł 29 lipca w Wiedniu w wieku 65 lat. Pogrzeb najbogatszego Polaka rozpoczął się mszą na wzgórzu św ...
  Od: https://www.tvn24.pl/raporty/jan-kulczyk,1000
 5. Dlaczego politycy, biznesmeni i ludzie tajnych służb nie ...

  O krążących plotkach, że zmarły 28 lipca 2015 r. w Wiedniu Jan Kulczyk, najbogatszy Polak (jego majątek szacowano na ponad 15 mld zł) żyje, pierwsza napisała „Gazeta Wyborcza”, oczywiście dezawuując „spiskową teorię dziejów”.
  Od: http://www.bezc.pl/.../57/...tajnych-sluzb-nie-wierza-w-smierc-jana-kulczyka
 6. Jan Kulczyk – Wikipedia, wolna encyklopedia

  W marcu 2014 roku powołał do życia Radę Polskich Inwestorów w Afryce, w skład której weszli przedstawiciele najważniejszych polskich spółek inwestujących na tym kontynencie – Kulczyk Investments, Polpharma, Grupa Azoty, Krezus, Ursus i Lubawa.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Kulczyk
 7. Jan Kulczyk – najbogatszy człowiek w Polsce nie żyje - Biznes

  Jan Kulczyk nie żyje – poinformował Kulczyk Holding SA. Najbogatszy Polak zmarł w wieku 65 lat, w wyniku powikłań pooperacyjnych. Jan Kulczyk był doktorem prawa międzynarodowego ...
  Od: http://biznes.onet.pl › Wiadomości › Kraj
 8. Czy Jan Kulczyk żyje na Bali, czyli co naprawdę powiedział ...

  Prawdziwą furorę zaczyna robić wypowiedź prof. Andrzeja Zybertowicza, który miał rzekomo ogłosić, że biznesmen Jan Kulczyk żyje gdzieś na Bali.
  Od: https://wpolityce.pl/media/274694-czy-jan-kulczyk-zyje-na-bali...
 9. Jan Kulczyk nie żyje - fakt.pl

  Najnowsze wiadomości ze świata showbiznesu i polityki. Plotki i potwierdzone newsy. Oglądaj filmy i zdjęcia: wywiady i fotogalerie.
  Od: https://www.fakt.pl/jan-kulczyk-nie-zyje
 10. Gdzie żyje dr Kulczyk - nie.com.pl

  To, że współpracownik WSI Jan Kulczyk – zwany przez niektórych ludzi doktorem, a przez jeszcze liczniejszą grupę nawet „wizjonerem” – żyje jest bardzo wysoce prawdopodobne.
  Od: http://nie.com.pl/gdzie-zyje-dr-kulczyk

jan kulczyk żyje wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska