Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
zespół szkół w trzcianiegmina żegocinaurząd gminy trzciankagmina trzciana aktualnościparafia trzciana koło bochniurzad miasta trzciankawesele spektakl w trzcianie

gmina trzciana

Wyniki wyszukiwania dla gmina trzciana
 Ads:
 1. Gmina Trzciana - trzciana.pl

  Wójt Gminy Trzciana, Grupa Małopolanki z pasją oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionnej serdecznie zapraszają na Świąteczne Spotkanie z Tradycją, które odbędzie się 15 grudnia 2018 roku o godz. 15.00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionnej.
  Od: http://www.trzciana.pl
 2. Trzciana (gmina) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Siedzibą gminy jest Trzciana. Gmina powstała w 1934 roku i istniała do 24 października 1972 roku (w latach 1950-1972 jako gromada) kiedy to (mimo licznych protestów) została połączona z gromadą Żegocina tworząc gminę Trzciana-Żegocina. W 1976 zmieniono nazwę gminy na gminę Żegocina.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Trzciana_(gmina)
 3. Gmina Trzciana - trzciana.pl

  Od kilku już lat Wójt Gminy Trzciana- Józef Nowak, Radny powiatowy- Wiesław Kukla oraz samorządowcy gminni postulowali likwidację osuwiska w miejscowości Ujazd.
  Od: http://www.trzciana.pl/aktualnosci-z-solectwa.html?solectwo=ujazd
 4. Gmina Trzciana - Strona główna | Facebook

  Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące oblodzenia. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze sniegiem i mokrego śniegu.
  Od: https://pl-pl.facebook.com/gminatrzciana
 5. Gmina Trzciana - Posts | Facebook

  Wójt Gminy Trzciana, Grupa Małopolanki z pasją oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionnej serdecznie zapraszają na Świąteczne Spotkanie z Tradycją, które odbędzie się 15 grudnia 2018 roku o godz. 15.00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionnej.
  Od: https://www.facebook.com/gminatrzciana/posts
 6. Gmina Trzciana - Home | Facebook

  Szanowni Mieszkańcy Gminy Trzciana. Jesteśmy po I turze wyborów do poszczególnych szczebli samorządu. Zdecydowaliście Państwo o składzie Rady Gminy. Wszystkim wybranym składam gratulacje. Nie rozstrzygnięto wyboru wójta na pięcioletnią kadencję. Dziękuję Wam za bardzo wysoką frekwencję w wyborach 21 października.
  Od: https://www.facebook.com/gminatrzciana
 7. Gmina Trzciana - mapa.targeo.pl

  Gmina Trzciana to gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina powstała w 1934 roku i istniała do 24 października 1972 roku (w latach 1950-1972 jako gromada) kiedy to (mimo licznych protestów) została połączona z gromadą Żegocina tworząc ...
  Od: https://mapa.targeo.pl/trzciana,708014/gmina
 8. Gmina Trzciana - Posty | Facebook

  Mamy nadzieję, że „13" będzie dla naszej gminy dniem szczęśliwym, bowiem w dniu wczorajszym, tj. 13 września 2018r. Wójt Gminy Trzciana Józef Nowak podpisał umowę z wykonawcą dotyczącą remontu boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kierlikówce.
  Od: https://pl-pl.facebook.com/gminatrzciana/posts

gmina trzciana wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska