Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

anihilacja definicja

Wyniki wyszukiwania dla anihilacja definicja
 Ads:
 1. Anihilacja – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Anihilacja (z łac. annihilatio – unicestwienie, od nihil – nic) – proces prowadzący do całkowitej destrukcji materii posiadającej masę. W fizyce anihilacją nazywamy oddziaływanie cząstki …
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Anihilacja
 2. anihilacja - definicja, synonimy, przykłady użycia

  1. «proces fizyczny, w którym cząstki elementarne i odpowiadające im antycząstki, zderzając się ze sobą, ulegają unicestwieniu»
  Od: https://sjp.pwn.pl/slowniki/anihilacja.html
 3. anihilacja - Słownik SJP

  dobra definicja, czekam na anihilacje szatana i satanistów, bo anihilacja to całkowite unicestwienie, i nikt tego nie zmieni ~gosc # 2016-01-18. W ten sposób oddziaływała poprzednia ekipa rządząca na partię PIS by nastąpiło samounicestwienie. ~gosc # 2016-01-18.
  Od: https://sjp.pl/anihilacja
 4. Definicja Anihilacja - albo-albo.pl

  Definicja Anihilacja. Co to jest ANIHILACJA: mechanizm, w trakcie którego wskutek zderzenia cząstki i antycząstki następuje wymiana ich mas na energię promieniowania elektromagnetycznego albo mezony . Na przykład rezultatem spotkania elektronu z pozytonem są dwa kwanty : .
  Od: http://albo-albo.pl/fizyka/anihilacja.html
 5. Anihilacja - Tłumaczenie anihilacja Definicja w Słowniku ...

  Definicja anihilacja w Słowniku Online. Znaczenie anihilacja. Wymowa anihilacja. Tłumaczenie anihilacja. synonimy anihilacja, antonimy anihilacja. Informacje o anihilacja w darmowym angielskim słowniku w trybie online i w encyklopedii. anihilacja. Przekłady. English: annihilation.
  Od: https://pl.thefreedictionary.com/anihilacja
 6. Najprostsza definicja słowa ,,anihilacja''? – zadania ...

  Zjawisko anihilacji W momencie gdy dojdzie do spotkania cząstki i odpowiedniej dla niej antycząstki wtedy ma miejsce zjawisko anihilacji. Tak się dzieje np. gdy elektron spotka na swej drodze pozyton. Obie cząstki zanikają, bowiem ich masa spoczynkowa ulega przekształceniu w energię.
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/006,004/2,20050610,Najprostsza...
 7. Anihilacja - definicja • Definicja.NET

  Definicja anihilacja, to m.in.: Anihilowanie. Całkowite zniszczenie unicestwienie. Dawniej unieważnienie. Dawniej zniweczenie, unieważnienie. Destrukcja.
  Od: http://definicja.net/definicja/Anihilacja
 8. Co to jest Anihilacja - definicja.info

  Definicja ANIHILACJA. Co to znaczy anihilacja: przemiana ↑ cząstek elementarnych - w parach: cząstka + antycząstka - w ↑ kwanty promieniowania elektromagnetycznego, w rezultacie czego ulegają zanikowi. Czym jest ANIHILACJA znaczenie w Definicje chemia A. Słownik ANIHILACJA co to znaczy.
  Od: http://definicja.info/slownik-anihilacja.php
 9. Anihilacja - Słownik definicji • Definicja.NET

  Anihilacja - Słownik definicji. Poniżej prezentujemy kilkanaście wybranych definicji pochodzących ze słownika dotyczących hasła anihilacja. „Anihilacja” to m.in.: » Proces oddziaływania cząstki z odpowiadającą jej antycząstką. » Destrukcja. » Eksterminowanie.
  Od: http://definicja.net/słownik-Anihilacja
 10. Anihilacja (2018) - Filmweb

  22.02.2018 · "Anihilacja" jest przede wszystkim filmem o ułomności ludzkiego umysłu, ograniczeniach fizycznych oraz psychicznych, a także - co zostaje podkreślone wielokrotnie - o popędzie ku samozagładzie, samodestrukcji.
  Od: https://www.filmweb.pl/film/Anihilacja-2018-730844

anihilacja definicja wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska