Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

anihilacja definicja

Wyniki wyszukiwania dla anihilacja definicja
 Ads:
 1. Anihilacja – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Anihilacja pary elektron–pozyton, w wyniku której w zależności od układu spinów powstają dwa (99,8% rozpadów, czasami zdarza się że emitowany jest jeden, trzy lub więcej) fotony gamma: e + + e-→ 2γ.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Anihilacja
 2. anihilacja - definicja, synonimy, przykłady użycia

  1. «proces fizyczny, w którym cząstki elementarne i odpowiadające im antycząstki, zderzając się ze sobą, ulegają unicestwieniu»
  Od: https://sjp.pwn.pl/slowniki/anihilacja.html
 3. anihilacja - Słownik SJP

  dobra definicja, czekam na anihilacje szatana i satanistów, bo anihilacja to całkowite unicestwienie, i nikt tego nie zmieni ~gosc # 2016-01-18. W ten sposób oddziaływała poprzednia ekipa rządząca na partię PIS by nastąpiło samounicestwienie. ~gosc # 2016-01-18.
  Od: https://sjp.pl/anihilacja
 4. Anihilacja - Tłumaczenie anihilacja Definicja w Słowniku ...

  Definicja anihilacja w Słowniku Online. Znaczenie anihilacja. Wymowa anihilacja. Tłumaczenie anihilacja. synonimy anihilacja, antonimy anihilacja. Informacje o anihilacja w darmowym angielskim słowniku w trybie online i w encyklopedii. anihilacja. Przekłady. English: annihilation.
  Od: https://pl.thefreedictionary.com/anihilacja
 5. Co to jest ANIHILACJA - słownik i definicje

  Definicja Anihilacja. Co to jest ANIHILACJA: mechanizm, w trakcie którego wskutek zderzenia cząstki i antycząstki następuje wymiana ich mas na energię promieniowania elektromagnetycznego albo mezony . Na przykład rezultatem spotkania elektronu z pozytonem są dwa kwanty : .
  Od: http://albo-albo.pl/fizyka/anihilacja.html
 6. Anihilacja po Włosku - Polsko-Włoski Słownik - Glosbe

  Tłumaczenie "anihilacja" w słowniku polsko-włoski w Glosbe - wielojęzycznym darmowym słowniku online.
  Od: http://pl.glosbe.com › słownik polski › polsko-włoski słownik
 7. Anihilacja - Słownik definicji • Definicja.NET

  ↓ (zobacz wszystkie definicje słowa anihilacja) ↓ definicja anihilacja ↑ (zobacz wszystkie definicje słowa anihilacja) ↑ Tagi dla hasła „Anihilacja” wyjaśnienie pojęcia anihilacja, słownik anihilacja, co to jest anihilacja, co to znaczy anihilacja.
  Od: http://definicja.net/słownik-Anihilacja
 8. Anihilacja (2018) - Filmweb

  "Anihilacja" jest przede wszystkim filmem o ułomności ludzkiego umysłu, ograniczeniach fizycznych oraz psychicznych, a także - co zostaje podkreślone wielokrotnie - o …
  Od: https://www.filmweb.pl/film/Anihilacja-2018-730844
 9. Co to znaczy anihilacja - Słownik definicji • Definicja.NET

  ↓ (zobacz wszystkie definicje słowa anihilacja) ↓ definicja anihilacja ↑ (zobacz wszystkie definicje słowa anihilacja) ↑ Tagi dla hasła „Anihilacja” wyjaśnienie pojęcia anihilacja, słownik anihilacja, co to jest anihilacja, co to znaczy anihilacja.
  Od: http://definicja.net/co-to-znaczy-Anihilacja
 10. anihilacja – Słownik języka polskiego PWN

  Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.
  Od: http://sjp.pwn.pl/sjp/Anihilacja;2550094

anihilacja definicja wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska