Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
film apostolnie żyje aktorapostoł aktor

Zygmunt Apostoł

Wyniki wyszukiwania dla Zygmunt Apostoł
 Ads:
 1. Zygmunt Apostoł – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Zygmunt Marian Apostoł (ur. 5 czerwca 1931 w Katowicach, zm. 6 sierpnia 2018 w Wiesbaden) – polski aktor, kompozytor i pianista, artysta estradowy. Od 1955 r. do 1958 r. był kierownikiem muzycznym Teatru Satyry i Rozmaitości w Katowicach.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Apostoł
 2. Zygmunt Apostoł - Filmweb

  Liczba wierszy: 19 · Zygmunt Apostoł - profil osoby w bazie Filmweb.pl. Filmografia, nagrody, biografia, wiadomości, ciekawostki. W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Twoich indywidualnych potrzeb.
  Od: https://www.filmweb.pl/person/Zygmunt+Apostoł-7045
 3. Zygmunt Apostoł – Encyklopedia Pomorza Zachodniego ...

  Zygmunt Apostoł (1931-2018) – aktor, piosenkarz, kompozytor, pianista . Życiorys. Zygmunt Apostoł urodził się 5 czerwca 1931 roku w Katowicach. Ukończył Liceum Muzyczne w Katowicach w klasie fortepianu (1954). W latach 1955-1957 był aktorem i kierownikiem muzycznym Estrady Satyrycznej, a potem Teatru Satyry w Katowicach.
  Od: http://encyklopedia.szczecin.pl/wiki/Zygmunt_Apostoł
 4. Zmarł Zygmunt Apostoł - fakt.pl

  Zygmunt Apostoł urodził się 5 czerwca 1931 roku w Katowicach. Od 1955 r. był kierownikiem muzycznym Teatru Satyry i Rozmaitości w Katowicach.
  Od: http://www.fakt.pl › Kobieta › Plotki
 5. FilmPolski.pl - Zygmunt Apostoł

  x. Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment. Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.. Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.. Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.
  Od: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/112485
 6. Nie żyje Zygmunt Apostoł. Aktor miał 87 lat

  Obejrzyj film · Zmarł Zygmunt Apostoł. Aktor znany był z roli w filmie "Nie lubię poniedziałku". 6 sierpnia zmarł w Wiesbaden Zygmunt Apostoł. Był popularnym aktorem i śpiewakiem, w latach 70 ...
  Od: http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114628,23769491,nie-zyje-zygmunt...
 7. Zygmunt Apostoł - ShowYourSearch

  Zygmunt Apostoł - Jerzy Kleyny. This feature is not available right now. Please try again later.
  Od: http://www.showyoursearch.com/pl/q/1890337/Zygmunt-Apostoł
 8. Nie żyje Zygmunt Apostoł. Aktor miał 87 lat - Film

  Zygmunt Apostoł był aktorem, kompozytorem, pianistą, artystą estradowym. Od 1955 r. był kierownikiem muzycznym Teatru Satyry i Rozmaitości w Katowicach. Ukończył Liceum Muzyczne w Katowicach w klasie fortepianu. W latach 70. XX wieku zaczął komponować piosenki, a …
  Od: https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/nie-zyje-zygmunt-apostol...
 9. Zygmunt Apostoł - FDB

  Zygmunt Apostoł - Data urodzenia 1931-06-05 , Katowice, Polska występuje również jako: Siegmund Apostol, Z. Apostol, Zygmunt Marian Apostoł.
  Od: https://fdb.pl/osoba/100491-zygmunt-apostol
 10. Zygmunt Apostoł nie żyje. Zasłynął rolą w "Nie lubię ...

  Filmpolski.pl poinformował o śmierci kolejnego wybitnego artysty. 6 sierpnia w wieku 87 lat w niemieckim mieście Wiesbaden zmarł Zygmunt Apostoł.
  Od: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/zygmunt-apostol-nie-zyje...

Zygmunt Apostoł wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska