Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
justyna kowalczykopis pomnika adama mickiewicza w warszawieczyścieclena rzekakonrad niedźwiedzkigdzie najblizej polski są gejzeryzbigniew brodka soczi

Zbigniew Bródka

Wyniki wyszukiwania dla Zbigniew Bródka
 Ads:
 1. Zbigniew Bródka – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Zbigniew Marcin Bródka (ur. 8 października 1984 w Głownie) – polski panczenista, mistrz olimpijski, specjalizujący się na dystansie 1500 m, olimpijczyk. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (na dystansie 1500 m) oraz mistrzostwo olimpijskie na tym dystansie.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bródka
 2. Zbigniew Bródka - oficjalna strona / official website

  Zbigniew Bródka – oficjalna strona / official website Polski łyżwiarz szybki, panczenista mistrz olimpijski z Sochi w 2014 roku. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim oraz Mistrzostwo Olimpijskie na dystansie 1500 m.
  Od: http://www.zbigniewbrodka.pl
 3. Zbigniew Bródka - Sport

  Zbigniew Bródka zajął 12. miejsce w rywalizacji panczenistów na 1500 metrów podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Polak bronił tytułu, który przed czterema laty wywalczył w Soczi, ale nie był faworytem. Jan Szymański uplasował się na 16. miejscu, a …
  Od: https://sport.onet.pl/zbigniew-brodka
 4. Puchar Świata Tomaszów Mazowiecki 7.12.2018 – zdjęcia ...

  Zbigniew Bródka – oficjalna strona / official website Polski łyżwiarz szybki, panczenista mistrz olimpijski z Sochi w 2014 roku. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim oraz Mistrzostwo Olimpijskie na dystansie 1500 m.
  Od: http://www.zbigniewbrodka.pl › Najnowsze wydarzenia
 5. Zbigniew Bródka: łączenie pracy ze sportem? Jest coraz ...

  Zbigniew Bródka po raz pierwszy w karierze wystartował w zawodach Pucharu Świata w Polsce. – To coś niesamowitego! Jeśli ta impreza zagości na stałe, to będę tu przyjeżdżał na emeryturze i spotykał kolegów, z którymi się ścigałem – przyznał mistrz olimpijski z Soczi w rozmowie z Dawidem Brilowskim.
  Od: https://sport.tvp.pl/40340012/zbigniew-brodka-laczenie-pracy-ze-s...
 6. Zbigniew Bródka: to daje mi wiarę w siebie - Łyżwiarstwo ...

  Zbigniew Bródka przed czterema laty został w Soczi mistrzem olimpijskim na "królewskim" dystansie 1500 metrów w łyżwiarstwie szybkim. Od tego czasu nie spisuje się już tak dobrze, choć liczy na udany występ w Pjongczangu, gdzie będzie chorązym polskiej ekipy.
  Od: https://sport.onet.pl/pjongczang-2018/lyzwiarstwo-szybkie/zbigniew...
 7. Zbigniew Bródka: Start w PŚ w Polsce to wisienka na torcie

  Zbigniew Bródka: Ze starej gwardii zostały już w sumie chyba tylko trzy osoby. Staramy się pomóc młodym polskim łyżwiarzom, by dobili do czołówki światowej, by nie zostali osamotnieni.
  Od: https://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/lyzwiarstwo/zbigniew...
 8. Zbigniew Bródka - Łyżwiarstwo szybkie - WP SportoweFakty

  Zbigniew Bródka w kategorii Łyżwiarstwo szybkie - wiadomości, wyniki, terminarze w WP SportoweFakty.
  Od: https://sportowefakty.wp.pl/lyzwiarstwo-szybkie/zbigniew-brodka
 9. Zbigniew Bródka z córką - Dziecko

  Na lotnisku w Warszawie zwycięzcę na dystansie 1500 m, Zbigniewa Bródkę i jego kolegów powitała straż pożarna, kibice i rodzina. Córka Zbigniewa Bródki chętnie pozowała z tatą do zdjęć.
  Od: https://kobieta.onet.pl/dziecko/zbigniew-brodka-z-corka/tlxryg7

Zbigniew Bródka wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska