Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
zamek na wawelu wikipediaco to katalizatorbrodka wikipediazbigniew brodka soczibrodka wiekjustyna kowalczykpanczenista

Zbigniew Bródka

Wyniki wyszukiwania dla Zbigniew Bródka
 Ads:
 1. Zbigniew Bródka – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Zbigniew Marcin Bródka (ur. 8 października 1984 w Głownie) – polski panczenista, mistrz olimpijski, specjalizujący się na dystansie 1500 m, olimpijczyk. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (na dystansie 1500 m) oraz mistrzostwo olimpijskie na tym dystansie.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bródka
 2. Zbigniew Bródka - oficjalna strona / official website

  Zbigniew Bródka – oficjalna strona / official website Polski łyżwiarz szybki, panczenista mistrz olimpijski z Sochi w 2014 roku. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim oraz Mistrzostwo Olimpijskie na dystansie 1500 m.
  Od: http://www.zbigniewbrodka.pl
 3. Zbigniew Bródka - Sport

  Zbigniew Bródka (UKS Błyskawica Domaniewice) nie podjął jeszcze decyzji o swojej przyszłości, ale już przygotowuje się do kolejnego sezonu.
  Od: https://sport.onet.pl/zbigniew-brodka
 4. Zbigniew Bródka: Jestem zadowolony z występu. Niedawno ...

  Zbigniew Bródka: Jestem zadowolony z występu. Niedawno przeciąłem kostkę, były chwile grozy Mistrz olimpijski z Soczi Zbigniew Bródka tym razem w biegu na 1500 metrów na igrzyskach w ...
  Od: https://sportowefakty.wp.pl/pjongczang-2018/737607/zbigniew-brodka...
 5. Zbigniew Bródka: wciąż nie podjąłem decyzji, ale mam ...

  Zbigniew Bródka, jedyny w historii polski mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim, wciąż jeszcze nie zdecydował o swojej przyszłości Wszystko wskazuje na to, że zawodnik, który w tym roku skończy 34 lata, przedłuży swoją sportową karierę
  Od: https://sport.onet.pl/zimowe/lyzwiarstwo/zbigniew-brodka-wciaz-nie...
 6. Zbigniew Bródka: podjąłem decyzję o swojej przyszłości ...

  Zbigniew Bródka: – Tak naprawdę w tym momencie jedno przeplata drugie. Cały czas staram się aktywnie spędzać czas i wykonywać trening, który da mi potem dobrą formę w sezonie. Cały czas staram się aktywnie spędzać czas i wykonywać trening, który da mi potem dobrą formę w sezonie.
  Od: https://sport.tvp.pl/38395036/zbigniew-brodka-podjalem-decyzje-o...
 7. Zbigniew Bródka - Wikipedia

  Zbigniew Bródka (Polish pronunciation: [ˈzbiɡɲɛf ˈbrutka]; born 8 October 1984) is a Polish speed skater and a 2014 Olympic champion in 1500 metres. He also works as a firefighter in the State Fire Service station in Łowicz .
  Od: https://en.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bródka
 8. Soczi 2014: Zbigniew Bródka mistrzem olimpijskim w ...

  Zbigniew Bródka (UKS Błyskawica Domaniewice) zdobył złoty medal igrzysk w Soczi w łyżwiarstwie szybkim w wyścigu na 1500 m. Zaledwie o 0,003 s wyprzedził Holend
  Od: http://polskatimes.pl › Aktualności
 9. Zbigniew Bródka z córką - Dziecko

  Medaliści w łyżwiarstwie szybkim wrócili do kraju. Na lotnisku w Warszawie zwycięzcę na dystansie 1500 m, Zbigniewa Bródkę i jego kolegów powitała straż pożarna, kibice i rodzina.
  Od: https://kobieta.onet.pl/dziecko/zbigniew-brodka-z-corka/tlxryg7

Zbigniew Bródka wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska