Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
aleksander fredrosofoklesbródkizbigniew brodka igrzyska 2018justyna kowalczykbrodka wiekmonika brodka choroba

Zbigniew Bródka

Wyniki wyszukiwania dla Zbigniew Bródka
 Ads:
 1. Zbigniew Bródka – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Zbigniew Marcin Bródka (ur. 8 października 1984 w Głownie) – polski panczenista, mistrz olimpijski, specjalizujący się na dystansie 1500 m, olimpijczyk. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (na dystansie 1500 m) oraz mistrzostwo olimpijskie na tym dystansie.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bródka
 2. Zbigniew Bródka – oficjalna strona / official website ...

  Zbigniew Bródka – oficjalna strona / official website Polski łyżwiarz szybki, panczenista mistrz olimpijski z Sochi w 2014 roku. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim oraz Mistrzostwo Olimpijskie na dystansie 1500 m.
  Od: http://www.zbigniewbrodka.pl
 3. Zbigniew Bródka - Wikipedia

  Zbigniew Bródka (Polish pronunciation: [ˈzbiɡɲɛf ˈbrutka]; born 8 October 1984) is a Polish speed skater and a 2014 Olympic champion in 1500 metres.He also works as a …
  Od: https://en.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bródka
 4. Zbigniew Bródka - Łyżwiarstwo szybkie - WP SportoweFakty

  Chorąży Zbigniew Bródka prowadził Polaków. Zdjęcia z przemarszu Biało-Czerwonych w Pjongczangu (galeria) Chorąży Zbigniew Bródka prowadził Polaków.
  Od: https://sportowefakty.wp.pl/lyzwiarstwo-szybkie/zbigniew-brodka
 5. Co się dzieje ze Zbigniewem Bródką? - WP SportoweFakty

  Zbigniew Bródka przeżywa najgorszy sezon od lat. Mistrz olimpijski w Pucharze Świata zajmuje dwudzieste pierwsze miejsce. Podczas MŚ w Kołomnie (11-14.02) 31 …
  Od: https://sportowefakty.wp.pl/.../co-sie-dzieje-ze-zbigniewem-brodka
 6. sezon 2018/2019 – Zbigniew Bródka – oficjalna strona ...

  Zbigniew Bródka – oficjalna strona / official website Polski łyżwiarz szybki, panczenista mistrz olimpijski z Sochi w 2014 roku. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim oraz Mistrzostwo Olimpijskie na dystansie 1500 m.
  Od: http://www.zbigniewbrodka.pl › Wyniki
 7. Zbigniew Bródka po zdobyciu złota w Soczi | PS Historia ...

  Zbigniew Bródka, złoty medalista olimpijski na 1500 m i brązowy w drużynie Zbigniew Bródka podczas powitania na lotnisku Okęcie w Warszawie, 24 bm. po powrocie łyżwiarzy i łyżwiarek ...
  Od: https://www.przegladsportowy.pl/ps-historia/zbigniew-brodka-po...
 8. Zbigniew Bródka ma pełne ręce roboty w święta | Eurosport ...

  Zbigniew Bródka opisuje przyszłość polskich panczenów Mistrzowi olimpijskiemu z Soczi nie udało się powtórzyć sukcesu. Zbigniew Bródka zajął 12. miejsce w rywalizacji na 1500 m igrzysk w Pjongczangu. Chorąży polskiej reprezentacji wypowiada się też na temat przyszłości panczenów w naszym kraju.
  Od: https://eurosport.tvn24.pl/sporty-zimowe,130/zbigniew-brodka-ma...
 9. Zbigniew Bródka: Start w PŚ w Polsce to wisienka na torcie

  Zbigniew Bródka: Ze starej gwardii zostały już w sumie chyba tylko trzy osoby. Staramy się pomóc młodym polskim łyżwiarzom, by dobili do czołówki światowej, by nie zostali osamotnieni.
  Od: https://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/lyzwiarstwo/zbigniew...

Zbigniew Bródka wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska