Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
rogówka w okukastracja konialimerykrównoważna liczba mieszkańcówwałach magdagreckie maskico to jest dzianina

Wałach

Wyniki wyszukiwania dla Wałach
 Ads:
 1. Wałach – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Wałach – wykastrowany koń lub inny przedstawiciel koniowatych (np. muł lub osioł ), który w ten sposób przestaje być ogierem . Etymologia terminu wywodzi się od etnonimu Wołoch , i wynika stąd, że prawdopodobnie Wołosi wprowadzili do Polski wałaszenie ogierów.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wałach
 2. Wałach - Konie - OLX.pl

  Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem.
  Od: http://www.olx.pl › Wszystkie ogłoszenia › Zwierzęta
 3. Wałach - OLX.pl

  Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem.
  Od: https://www.olx.pl/oferty/q-wałach
 4. Wały (województwo dolnośląskie) – Wikipedia, wolna ...

  Wały (niem. Reichwald, Reichwalde ) – wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim , w powiecie wołowskim , w gminie Brzeg Dolny na prawym brzegu Odry w odległości 29 km na północny zachód od Wrocławia .
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wały_(województwo_dolnośląskie)
 5. wałach - Hasło do krzyżówki • Krzyzowka.NET

  Hasło krzyżówkowe „wałach” w leksykonie krzyżówkowym. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „wałach” znajdują się 72 odpowiedzi do krzyżówek. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „wałach” możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.
  Od: https://krzyzowka.net/haslo-do-krzyzowki/wałach
 6. Konie - wałach - SprzedamByka.pl

  Konie, zwierzęta hodowlane, wałachy, ogiery i klacze. Ogłoszenia rolnicze wałach. Sprzedam konia - internetowy katalog ogłoszeń. Znaleziono 29 ogłoszeń wałach kupna sprzedaży.
  Od: http://sprzedambyka.pl/konie/walach
 7. wałach – Wikisłownik, wolny słownik wielojęzyczny

  wałach (język polski): ·↑ Władysław Migdał, Łukasz Migdał, Słownictwo gwarowe w hodowli zwierząt, „Wiadomości Zootechniczne”, r. XLVI, nr 3/2008, s ...
  Od: https://pl.wiktionary.org/wiki/wałach
 8. co to jest wałach? - Zapytaj.onet.pl

  wałach to koń bez jajek który nie może zrobić źrebaka i już go niekręcą klacze jest spokojny ♥Ҝocurek βirmański♥ odpowiedział(a) 16.06.2010 o 22:22
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/010,009/2,4646548,co_to_jest...
 9. Co to wałach? - Zapytaj.onet.pl

  Wałachy są spokojniejsze od ogierów dlatego właściciele postanawiają je wykastrować żeby także dzieci mogły na nich jeździć. A i wykastrowany to znaczy ,że wycieli mu nażądy odpowiadająe za zapłodnienie (rozmnażanie).
  Od: https://zapytaj.onet.pl/Category/010,009/2,3269831,Co_to_walach.html
 10. Zakład Pogrzebowy STYX - pogrzeby Marklowice, Świerklany ...

  Firma pogrzebowa "STYX" Tomasz Wałach świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów od 2007 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu wielu lat działalności jest gwarancją najwyższej jakości usług pogrzebowych, które Państwu oferujemy.
  Od: http://www.styx-walach.pl

Wałach wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska