Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
uokik pomoc publicznauokik infoliniaurząd ochrony konkurencji i konsumentówuokik kontaktuokik shrimprzecznik praw konsumentauokik pomoc de minimis

UOKiK

Wyniki wyszukiwania dla UOKiK
 Ads:
 1. » UOKIK

  We would like to show you a description here but the site won’t allow us.
  Od: https://www.uokik.gov.pl
 2. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów – Wikipedia, wolna ...

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) – polski urząd antymonopolowy obsługujący Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który jest centralnym organem administracji rządowej, działający na podstawie ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów.Organizację Urzędu określa statut nadany w drodze zarządzenia przez Prezesa Rady …
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Urząd_Ochrony_Konkurencji_i...
 3. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów - Biznes

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) - polski urząd antymonopolowy zajmujący się ochroną konkurencji, ochroną konsumentów i pomocą publiczną, a także bezpieczeństwem produktów.
  Od: http://biznes.onet.pl/uokik
 4. Strona główna | Finanse UOKIK

  STANOWISKO PREZESA UOKIK DOTYCZĄCE KLAUZUL WALORYZACYJNYCH ZAMIESZCZANYCH W UMOWACH BANKOWYCH. Od 2016 r. Prezes UOKiK wspiera konsumentów w ich sporach z bankami, wydając istotne dla tych spraw poglądy.
  Od: https://finanse.uokik.gov.pl
 5. konkurencja.uokik.gov.pl – konkurencja.uokik.gov.pl

  Dlaczego konkurencja jest korzystna dla wszystkich uczestników rynku? Konkurencja sprzyja rozwojowi przedsiębiorczości i produktywności. Jest korzystna dla przedsiębiorców i konsumentów, ponieważ zapewnia niższe ceny, lepszą jakość produktów, większy wybór, innowacje oraz rozwój gospodarczy.
  Od: http://konkurencja.uokik.gov.pl
 6. przewagakontraktowa.uokik.gov.pl

  Kompendium wiedzy na temat przewagi kontraktowej w przyjaznej formie pytań i odpowiedzi
  Od: http://przewagakontraktowa.uokik.gov.pl
 7. Decyzje Prezesa UOKiK

  Decyzje publikowane są na podstawie art. 31 pkt 15 ustawy z 16 lutego 2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 184), w związku z art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182), i nie zawierają tajemnicy przedsiębiorstwa, ani żadnych innych informacji chronionych na podstawie odrębnych ...
  Od: https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf
 8. shrimp.uokik.gov.pl - System Harmonogramowania Rejestracji ...

  System Harmonogramowania Rejestracji i Monitorowania Pomocy Uwaga: Jeśli przy próbie wejścia do systemu wyświetli się pusta strona (bez okienka logowania), oznacza to, że używana przeglądarka nie obsługuje wtyczki Javy.
  Od: https://shrimp.uokik.gov.pl
 9. Rękojmia - prawakonsumenta.uokik.gov.pl

  Rękojmia to podstawa jednej z dwóch możliwych dróg składania reklamacji przez konsumenta (obok gwarancji).Jest to tryb dochodzenia odpowiedzialności od przedsiębiorcy w związku z ujawnioną wadą fizyczną (niezgodnością z umową) lub prawną kupionego towaru konsumpcyjnego.. Ważne!
  Od: https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/reko

UOKiK wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska