Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
uokik infoliniauokik pomoc de minimisshrimp uokikuokik bankiuokik pomoc publicznauokik kontaktrzecznik praw konsumenta telefon całodobowy

UOKiK

Wyniki wyszukiwania dla UOKiK
 Ads:
 1. » UOKIK

  We would like to show you a description here but the site won’t allow us.
  Od: https://www.uokik.gov.pl
 2. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów – Wikipedia, wolna ...

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) – polski urząd antymonopolowy obsługujący Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który jest centralnym organem administracji rządowej, działający na podstawie ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów.Organizację Urzędu określa statut nadany w drodze zarządzenia przez Prezesa Rady …
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Urząd_Ochrony_Konkurencji_i...
 3. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów - Biznes

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) - polski urząd antymonopolowy zajmujący się ochroną konkurencji, ochroną konsumentów i pomocą publiczną, a także bezpieczeństwem produktów.
  Od: http://biznes.onet.pl/uokik
 4. Strona główna - konkurencja.uokik.gov.pl

  Działalność UOKiK w zakresie wdrażania reguł konkurencji. Reguły konkurencji są wiążące dla przedsiębiorców oraz dla osób zarządzających.
  Od: http://konkurencja.uokik.gov.pl
 5. Strona główna | Finanse UOKIK

  GENERALNY ISTOTNY POGLĄD PREZESA UOKIK WS. DOTYCZĄCEJ PRZESŁANEK ZMIANY OPROCENTOWANIA. Prezes UOKiK od 2016 r. wydaje istotne poglądy w sprawach (IPwS), w których toczą się postępowania sądowe.
  Od: https://finanse.uokik.gov.pl
 6. shrimp.uokik.gov.pl - System Harmonogramowania Rejestracji ...

  System Harmonogramowania Rejestracji i Monitorowania Pomocy Uwaga: Jeśli przy próbie wejścia do systemu wyświetli się pusta strona (bez okienka logowania), oznacza to, że używana przeglądarka nie obsługuje wtyczki Javy.
  Od: https://shrimp.uokik.gov.pl
 7. przewagakontraktowa.uokik.gov.pl

  Co to jest? Wykorzystywanie przewagi kontraktowej przez przedsiębiorcę jest nieuczciwe, jeżeli jest sprzeczne z dobrymi obyczajami i zagraża istotnemu interesowi drugiej strony albo go narusza.
  Od: http://przewagakontraktowa.uokik.gov.pl
 8. Rękojmia - prawakonsumenta.uokik.gov.pl

  Konsument ma prawo do złożenia reklamacji na podstawie rękojmi, jeżeli towar konsumpcyjny jest wadliwy. Rozróżnia się dwa rodzaje wad: fizyczną i prawną. Wada fizyczna to niezgodność produktu z umową. Dochodzi do niej w szczególności wtedy, gdy rzecz:
  Od: https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia
 9. UOKiK (@UOKiKgovPL) | Twitter

  The latest Tweets from UOKiK (@UOKiKgovPL). Oficjalny profil Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Więcej informacji o zasadach naszej obecności na Twitterze ...
  Od: https://twitter.com/UOKiKgovPL

UOKiK wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska