Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

Steam Złotówki

Wyniki wyszukiwania dla Steam Złotówki
 Ads:
 1. Steam i złotówki: polska waluta obsługiwana [AKT.]

  Aktualizacja [14.11.2017]: Doczekaliśmy się! Są już złotówki na Steamie.Oficjalnie za gry komputerowe można w tym sklepie płacić w polskiej walucie. Szybka analiza pokazuje, że nie nie ma uniwersalnego przelicznika euro-złotówki (najczęściej jednak jest to wartość mieszcząca się w granicach 3-4 zł / 1 euro).
  Od: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/steam-i-zlotowki-polska-waluta-obslug...
 2. Steam wprowadza obsługę nowych walut, a co ze złotówkami?

  Na zdjęciu widać, że Steam wprowadzi obsługę 12 nowych walut w tym dolary australijskie, kanadyjskie, nowozelandzkie i singapurskie, tureckie liry, malezyjskie ringity, jeny, a nawet ukraińskie hrywny.
  Od: https://technologie.onet.pl/gry/steam-wprowadza-obsluge-nowych...
 3. steam i euro oraz paysafecard - Forum PCLab.pl

  Podobno kupując w sklepach gdzie towar jest w obcej walucie, płacisz prowizje z przewalutowanie, np. w $ jest to 4% a w € jest to 2%, dlatego prościej czasem kupić e-kod lub gift kod na aukcji lub w jakimś sklepie online z e-kodami.
  Od: http://forum.pclab.pl/topic/930682-steam-i-euro-oraz-paysafecard
 4. Złotówki na Steamie? Wszystko wskazuje na to, że …

  Tak, nareszcie będzie taniej na Steam! Steam ma wprowadzić złotówki. Pierwsze doniesienia sugerują, że zaowocuje to niższymi cenami gier dla Polaków. Tak, nareszcie będzie taniej na Steam! Pierwsze doniesienia sugerują, że zaowocuje to niższymi cenami gier dla Polaków. Tak, nareszcie będzie taniej na Steam!
  Od: http://antyweb.pl/steam-zloty-ceny-taniej
 5. Steam pozwoli płacić za gry w złotówkach! Co to …

  Steam rozesłał wiadomości do wydawców oraz dystrybutorów, w których prosi o aktualizację cen gier w oparciu o 10 nowych walut.Wśród nich znajduje się złoty (PLN). Oznacza to, że już wkrótce zapłacimy na tej platformie we własnej walucie. Steam to najpopularniejsza platforma cyfrowej dystrybucji gier na świecie.
  Od: https://www.spidersweb.pl/2017/09/steam-zlotowka-zloty-pln.html
 6. Steam będzie wyceniać gry w polskich złotych - …

  22.09.2017 11:09 Steam przechodzi na złotówki. Jeszcze przed końcem 2017 roku za gry na Steamie będziemy płacić w złotych – nie wiadomo jeszcze, czy to powód do świętowania, czy umartwiania się.
  Od: https://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Steam-przechodzi-na...
 7. Steam Złotówki - ShowYourSearch

  Szczerze mowiąć nigdy nie wydałem ani złotówki na gry a na moim koncie steam i origin widnieje pokaźna biblioteka gier. Polish language and money. - GOG.com - …
  Od: http://www.showyoursearch.com/pl/q/703036/Steam-Złotówki
 8. [Akt. JUŻ SĄ!] Złotówki na Steamie! Polujemy na …

  Złotówki na Steamie debiutują już dzisiaj! Nie znamy wprawdzie dokładnej godziny wprowadzenia zmian, ale można spokojnie założyć, że stanie się to po godzinie 19 [EDIT: ale nie tym razem] Nie znamy wprawdzie dokładnej godziny wprowadzenia zmian, ale można spokojnie założyć, że stanie się to po godzinie 19 [EDIT: ale nie tym razem]
  Od: https://lowcygier.pl/administracja/zlotowki-na-steamie-polujemy-na...
 9. Złotówki już na Steam! Przelicznik jest korzystny dla …

  Wchodząc na główną stronę sklepu Steam niemal wszystko wygląda po staremu. Dopiero klikając w konkretną ofertę można dostrzec, że coś się jednak zmieniło.
  Od: https://www.spidersweb.pl/2017/11/steam-zlotowki.html
 10. Steam - nowe informacje na temat płatności w złotówkach ...

  Zmiana powinna wyjść nam na dobre. Redaktorzy serwisu Łowcy Gier uzyskali kilka nowych danych na temat wprowadzenia polskiej waluty na platformę Steam. Okazuje się, że przelicznik przygotowany przez Valve jest naprawdę bardzo korzystny, a pierwsi deweloperzy już potwierdzili, że ceny ich tytułów będą na naszym rynku niższe w …
  Od: https://pclab.pl/news75547.html

Steam Złotówki wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska