Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

Nauczyciel uderzył ucznia

Wyniki wyszukiwania dla Nauczyciel uderzył ucznia
 Ads:
 1. Nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Zdarzenie nagrała ...

  Chwilę później mężczyzna podchodzi do ucznia i go policzkuje. Gdy zdezorientowany chłopak pyta się, o co chodzi, nauczyciel odpowiada: "Ci poprawię z drugie, to k***a spadniesz". Nauczyciel zawieszony. Po tym jak nagranie dostało się do sieci, dyrekcja szkoły podjęła decyzję o zawieszeniu nauczyciela.
  Od: https://dorzeczy.pl/kraj/76972/Nauczyciel-uderzyl-ucznia-w-twarz...
 2. Nauczyciel uderzył ucznia - postępowanie dyrektora szkoły ...

  Pytanie: Rodzic (był osobą obcą dla dziecka, przypadkowym obserwatorem) był świadkiem jak nauczyciel uderzył ucznia. Zgłosił sprawę pedagogowi w szkole, prosząc o dyskrecję. Dziecko, ani jego rodzice nie wnieśli żadnej skargi na działania nauczyciela.
  Od: https://www.portaloswiatowy.pl/postepowanie-w-trudnych-sytuacjach/...
 3. Nauczyciel uderzył ucznia na lekcji - jest decyzja ...

  Nauczyciel uderzył ucznia na lekcji - jest decyzja prokuratury Prokuratura Rejonowa w Głogowie wydała decyzję w sprawie dochodzenia o naruszenie przez Jana R. nietykalności cielesnej 16-letniego ucznia.
  Od: http://glogow.naszemiasto.pl/artykul/nauczyciel-uderzyl-ucznia-na-lekcji...
 4. Głogów: nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Zdarzenie ...

  Sytuacja miała miejsce podczas lekcji w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Film, na którym widać jak nauczyciel policzkuje ucznia opublikowano w sieci. Sprawa nabrała rozgłosu, a dyrektor zawiesiła nauczyciela. Wszczęto wobec niego również postępowanie dyscyplinarne oraz powiadomiono prokuraturę.
  Od: http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-09-13/nauczyciel-uderzyl-ucznia-w...
 5. Nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Uczniowie bronią pedagoga

  /4 Nauczyciel uderzył ucznia w twarz, inni uczniowie bronią pedagoga BRAK Sylwia Chodor (44 l.), dyrektor szkoły Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych im.
  Od: http://www.fakt.pl › Wydarzenia › Polska › Wrocław
 6. Szok! W Głogowie nauczyciel uderzył ucznia na lekcji ...

  Nauczyciel uderzył ucznia. Doszło do tego we wtorek, 11 września na jednej z lekcji. Zachowanie nauczyciela z wieloletnim stażem nagrał inny uczeń,a nagranie rozeszło się w internecie.
  Od: http://glogow.naszemiasto.pl/.../szok-w-glogowie-nauczyciel-uderzyl-ucznia...
 7. Nauczyciel uderzył ucznia w Głogowie. Dolnośląski kurator ...

  Nauczyciel spoliczkował ucznia. Przypomnijmy, do incydentu doszło we wtorek w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. W środę 15-sekundowe nagranie zarejestrowane przez jednego z uczniów trafiło do starosty głogowskiego, który zawiesił nauczyciela w …
  Od: https://wroclaw.onet.pl/nauczyciel-uderzyl-ucznia-w-glogowie...
 8. Karygodne zachowanie nauczyciela w Głogowie. Uderzył ...

  Podczas lekcji nauczyciel uderzył ucznia w twarz /2 Skandaliczne zachowanie nauczyciela z Głogowa. BRAK. Nauczyciel został zawieszony. Toczy się postępowanie karne. Autor: msob.
  Od: http://www.fakt.pl › Wydarzenia › Polska › Wrocław
 9. Głogów: nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Jest nagranie ...

  Obejrzyj film · Z nagrania, które pojawiło się w lokalnych mediach wynika, że 11 września w jednej z głogowskich szkół nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Podczas lekcji wyzywał też innych uczniów i ...
  Od: http://wiadomosci.gazeta.pl/...nauczyciel-uderzyl-ucznia-w-twarz-ja.html
 10. Głogów. Nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Nagranie ...

  W sieci opublikowano film, na którym widać, jak podczas lekcji w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie nauczyciel policzkuje ucznia. Lokalne media informują, że nauczyciel ...
  Od: https://www.wprost.pl/kraj/10152662/glogow-nauczyciel-uderzyl...

Nauczyciel uderzył ucznia wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska