Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

Nauczyciel uderzył ucznia

Wyniki wyszukiwania dla Nauczyciel uderzył ucznia
 Ads:
 1. Głogów: nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Jest nagranie ...

  Z nagrania, które pojawiło się w lokalnych mediach wynika, że 11 września w jednej z głogowskich szkół nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Podczas lekcji wyzywał też innych uczniów i ...
  Od: http://wiadomosci.gazeta.pl/...nauczyciel-uderzyl-ucznia-w-twarz-ja.html
 2. Nauczyciel uderzył ucznia - postępowanie dyrektora szkoły ...

  Pytanie: Rodzic (był osobą obcą dla dziecka, przypadkowym obserwatorem) był świadkiem jak nauczyciel uderzył ucznia. Zgłosił sprawę pedagogowi w szkole, prosząc o dyskrecję. Dziecko, ani jego rodzice nie wnieśli żadnej skargi na działania nauczyciela.
  Od: https://www.portaloswiatowy.pl/postepowanie-w-trudnych-sytuacjach/...
 3. Nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Uczniowie bronią pedagoga

  /4 Nauczyciel uderzył ucznia w twarz, inni uczniowie bronią pedagoga BRAK Sylwia Chodor (44 l.), dyrektor szkoły Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych im.
  Od: http://www.fakt.pl › Wydarzenia › Polska › Wrocław
 4. W Głogowie nauczyciel uderzył ucznia. Co na to kuratorium?

  Nauczyciel został ukarany naganą oraz zwolnieniem, a od razu został zawieszony w pełnieniu obowiązków służbowych. Dolnośląski kurator oświaty zapewnia, że podczas spotkań z dyrektorami szkół będzie apelował, aby uwrażliwiali oni swoich nauczycieli, że mają uczyć uczniów opanowania pokazując im to na własnym przykładzie.
  Od: https://szokujaca.pl/nauczyciel-uderzyl-ucznia-odpowiedz-kuratorium
 5. Nauczyciel uderzył ucznia. „Poprawię drugą to, k**wa ...

  Szkoła: nauczyciel uderzył ucznia Taka sytuacja zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. Jeden z nauczycieli 11 września w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie zaczął przechadzać się po sali lekcyjnej i głośno komentować co uważa na temat swoich uczniów.
  Od: https://pikio.pl/szkola-nauczyciel-uderzyl-ucznia
 6. Nauczyciel uderzył ucznia w Głogowie. Dolnośląski kurator ...

  Nauczyciel spoliczkował ucznia. Przypomnijmy, do incydentu doszło we wtorek w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. W środę 15-sekundowe nagranie zarejestrowane przez jednego z uczniów trafiło do starosty głogowskiego, który zawiesił nauczyciela w …
  Od: https://wroclaw.onet.pl/nauczyciel-uderzyl-ucznia-w-glogowie...
 7. Nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Zdarzenie nagrała ...

  Chwilę później mężczyzna podchodzi do ucznia i go policzkuje. Gdy zdezorientowany chłopak pyta się, o co chodzi, nauczyciel odpowiada: "Ci poprawię z drugie, to k***a spadniesz". Nauczyciel zawieszony. Po tym jak nagranie dostało się do sieci, dyrekcja szkoły podjęła decyzję o zawieszeniu nauczyciela.
  Od: https://dorzeczy.pl/kraj/76972/Nauczyciel-uderzyl-ucznia-w-twarz...
 8. Głogów: nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Zdarzenie ...

  Sytuacja miała miejsce podczas lekcji w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Film, na którym widać jak nauczyciel policzkuje ucznia opublikowano w sieci. Sprawa nabrała rozgłosu, a dyrektor zawiesiła nauczyciela. Wszczęto wobec niego również postępowanie dyscyplinarne oraz powiadomiono prokuraturę.
  Od: http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-09-13/nauczyciel-uderzyl-ucznia-w...
 9. Leszno. Nauczyciel uderzył ucznia. Jest zawieszony - fakt.pl

  Nauczyciel z Leszna (woj. wielkopolskie) został zawieszony po tym, jak podczas lekcji uderzył ucznia w głowę. Do incydentu doszło w Szkole Podstawowej nr 10.
  Od: http://www.fakt.pl › Wydarzenia › Polska
 10. Głogów: nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Został zawieszony

  Nauczyciel w trakcie lekcji uderzył ucznia w twarz. Został zawieszony w obowiązkach. Skierowano też pismo do kuratorium i prokuratury. Do incydentu doszło 11 września w Zespole Szkół ...
  Od: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23915897,nauczyciel-uderzyl...

Nauczyciel uderzył ucznia wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2019 Oyxter Znaleziska