Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
nanga parbat mackiewiczmackiewicztomasz mackiewicz wikipediaadam bielecki nanga parbatnanga parbat filmwebślepota śnieżnananga parbat film cda

Nanga Parbat

Wyniki wyszukiwania dla Nanga Parbat
 Ads:
 1. Nanga Parbat – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Nanga Parbat położona jest na zachodnim skraju Himalajów, na obszarze Kaszmiru w północno-wschodnim Pakistanie. 50 km na północ od szczytu znajduje się trójstyk trzech wielkich łańcuchów górskich Azji – Himalajów, Karakorum i Hindukuszu.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nanga_Parbat
 2. Nanga Parbat (2010) - Filmweb

  Nanga Parbat (2010) - Film opowiada o tragicznej wyprawie dwóch braci Messnerów na Nanga Parbat (8125 m) w 1970 roku. Podczas wyprawy zginął młodszy z braci - Günther. W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Twoich indywidualnych potrzeb.
  Od: https://www.filmweb.pl/film/Nanga+Parbat-2010-539260
 3. Nanga Parbat - Wikipedia

  Nanga Parbat (Urdu: نانگا پربت ‬ [naːŋɡaː pərbət̪]), locally known as Diamer (دیامر ‬), is the ninth highest mountain in the world at 8,126 metres (26,660 ft) above sea level.
  Od: https://en.wikipedia.org/wiki/Nanga_Parbat
 4. Tomasz Mackiewicz w szczelinie na Nanga Parbat. Ostatnie ...

  Polski himalaista został uwieczniony w szczelinie na fotografii tuż przed swoim atakiem szczytowym na Nanga Parbat. 7357 metrów, 24 stycznia, dzień przed celem. Tomek w szczelinie, w której biwakujemy, by osłonić się przed zimnem i wiatrem – opisała fotografię Francuzka.
  Od: https://jastrzabpost.pl/newsy/tomasz-mackiewicz-w-szczelinie-na...
 5. Nanga Parbat. Czesi odnaleźli namiot Tomasza Mackiewicza

  Uczestnicy czeskiej ekspedycji na szczyt Nanga Parbat twierdzią, że odnaleźli miejsce, w którym spoczywa ciało Tomasza Mackiewicza. - Nie robiliśmy zdjęć. Nikt nas nie był zdolny, żeby ...
  Od: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/nanga-parbat-czesi-odnalezli...
 6. Nanga Parbat (2010) - IMDb

  14.01.2010 · Drama about the tragic Nanga Parbat expedition by the two Messner brothers in 1970, on which Reinhold Messners younger brother Günther died.
  Od: https://www.imdb.com/title/tt1361349
 7. Nanga Parbat: akcja ratunkowa Tomasza Mackiewicza (relacja ...

  Mackiewicz po raz siódmy podjął próbę zdobycia zimą Nanga Parbat, a Revol po raz czwarty. Tym razem wyruszyli we dwójkę, podejmując próbę ataku w stylu alpejskim, bez żadnego wsparcia ze strony tragarzy oraz nie mając tlenu w butlach.
  Od: https://sport.onet.pl/alpinizm/nanga-parbat-akcja-ratunkowa-tomasz...
 8. NANGA PARBAT off - Off.sport.pl

  Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście Jerzym Kukuczce, reporterska historia pierwszego zimowego wejścia na Nanga Parbat oraz niezwykłe dzieje słoweńskich wspinaczy - to górskie propozycje Wydawnictwa Agora.
  Od: http://off.sport.pl/off/0,128818.html?tag=nanga+parbat
 9. Nanga Parbat (2010) Lektor PL | by E89 - wideo w cda.pl

  22.01.2015 · Dobry film! Zwłaszcza, że jakby, chyba ze względu na ilość rodzimych gwiazd himalajskich, w naszym języku nie ma wiele filmów dokumentalnych na temat Reinholda Messnera.
  Od: https://www.cda.pl/video/175964fa
 10. Tomasz Mackiewicz uznany zaginionym. Dramat na Nanga ...

  Dziękujemy wszystkim za wspólne tworzenie relacji na żywo oraz trzymanie kciuków za akcję ratunkową pod Nanga Parbat. O dalszych losach informować będziemy na WP.pl.
  Od: https://sportowefakty.wp.pl/alpinizm/734216/tomasz-mackiewicz...

Nanga Parbat wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska