Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania
nanga parbat mackiewicznanga parbat film cdatomasz mackiewicz wikipediananga parbat wikitomasz mackiewicz nie żyjetomasz mackiewicztomasz mackiewicz nanga parbat

Nanga Parbat

Wyniki wyszukiwania dla Nanga Parbat
 Ads:
 1. Nanga Parbat – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Nanga Parbat położona jest na zachodnim skraju Himalajów, na obszarze Kaszmiru w północno-wschodnim Pakistanie. 50 km na północ od szczytu znajduje się trójstyk trzech wielkich łańcuchów górskich Azji – Himalajów, Karakorum i Hindukuszu. Nanga to olbrzymi masyw górski, zbudowany z prekambryjskich skał metamorficznych i ...
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nanga_Parbat
 2. Nanga Parbat (2010) - Filmweb

  Nanga Parbat (2010) - Film opowiada o tragicznej wyprawie dwóch braci Messnerów na Nanga Parbat (8125 m) w 1970 roku. Podczas wyprawy zginął młodszy z braci - Günther. W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Twoich indywidualnych potrzeb.
  Od: https://www.filmweb.pl/film/Nanga+Parbat-2010-539260
 3. Nanga Parbat - Wikipedia

  Nanga Parbat (Urdu: نانگا پربت ‬ [naːŋɡaː pərbət̪]), locally known as Diamer (دیامر ‬), is the ninth highest mountain in the world at 8,126 metres (26,660 ft) above sea level. Located in the Diamer District of Pakistan’s Gilgit Baltistan region, Nanga Parbat is the western anchor of the Himalayas.
  Od: https://en.wikipedia.org/wiki/Nanga_Parbat
 4. Tomasz Mackiewicz w szczelinie na Nanga Parbat. Ostatnie ...

  Polski himalaista został uwieczniony w szczelinie na fotografii tuż przed swoim atakiem szczytowym na Nanga Parbat. 7357 metrów, 24 stycznia, dzień przed celem. Tomek w szczelinie, w której biwakujemy, by osłonić się przed zimnem i wiatrem – opisała fotografię Francuzka.
  Od: https://jastrzabpost.pl/newsy/tomasz-mackiewicz-w-szczelinie-na...
 5. Nanga Parbat: opublikowano raport na temat wyprawy ...

  Nanga Parbat zwana też "Diabelską górą" i "Pożeraczem ludzi". Dziewiąty co do wysokości szczyt świata zasłużenie cieszący się złą sławą. Szczególnie niebezpieczna i trudna do zdobycia jest zimą, o czym przekonało się wielu wybitnych alpinistów.
  Od: https://sport.onet.pl/alpinizm/nanga-parbat-opublikowano-raport-na...
 6. Nanga Parbat (2010) - IMDb

  14.01.2010 · I finally got an opportunity to watch Nanga Parbat, which was dedicated to the Messner brothers. You do not witness exciting movie scenes in the first half hour, but you are definitely not bored. Then the tempo drops considerably and the film becomes too far from realism.
  Od: https://www.imdb.com/title/tt1361349
 7. NANGA PARBAT off - Off.sport.pl

  Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście Jerzym Kukuczce, reporterska historia pierwszego zimowego wejścia na Nanga Parbat oraz niezwykłe dzieje słoweńskich wspinaczy - to górskie propozycje Wydawnictwa Agora.
  Od: http://off.sport.pl/off/0,128818.html?tag=nanga+parbat
 8. Pelicula - Nanga Parbat (Reinhold Messner) - …

  18.06.2013 · This feature is not available right now. Please try again later.
  Od: https://www.youtube.com/watch?v=uB4wyfV1Hgo
 9. Nanga Parbat - Wiadomości

  Uczestnicy czeskiej ekspedycji na szczyt Nanga Parbat twierdzią, że odnaleźli miejsce, w którym spoczywa ciało Tomasza Mackiewicza. - Nie robiliśmy zdjęć.
  Od: https://wiadomosci.onet.pl/nanga-parbat
 10. Tomasz Mackiewicz uznany zaginionym. Dramat na Nanga ...

  Dziękujemy wszystkim za wspólne tworzenie relacji na żywo oraz trzymanie kciuków za akcję ratunkową pod Nanga Parbat. O dalszych losach informować będziemy na WP.pl.
  Od: https://sportowefakty.wp.pl/alpinizm/734216/tomasz-mackiewicz...

Nanga Parbat wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska