Web   NewsAskMusicImageVideoDownloadMap
Podobne wyszukiwania

święty Mikołaj

Wyniki wyszukiwania dla święty Mikołaj
 Ads:
 1. Święty Mikołaj (kultura masowa) – Wikipedia, wolna ...

  Święty Mikołaj – postać starszego mężczyzny z białą brodą ubranego w czerwony strój, który wedle różnych legend i baśni w okresie świąt Bożego Narodzenia rozwozi dzieciom prezenty saniami ciągniętymi przez zaprzęg reniferów.Według różnych wersji zamieszkuje wraz z grupą elfów Laponię lub biegun północny.. Dzięki sprawnej promocji praktycznie zastąpił on w ...
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Święty_Mikołaj_(kultura_masowa)
 2. Mikołaj z Miry – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Mikołaj z Miry, Święty Mikołaj (gr. Άγιος Νικόλαος, łac. Sanctus Nicolaus), znany również jako Mikołaj z Bari – święty katolicki i prawosławny.Najstarsze o nim przekazy pochodzą z VI wieku. Według średniowiecznej hagiografii żył na przełomie III i IV wieku, był biskupem Miry w Licji, wsławił się cudami oraz pomocą biednym i potrzebującym.
  Od: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikołaj_z_Miry
 3. Święty Mikołaju - Piosenki Świąteczne - YouTube

  09.12.2013 · I. Święty Mikołaju, Święty Mikołaju dzieci już czekają, gdzieś ty gdzie? A Święty Mikołaj, a Święty Mikołaj przez komin zawołał: spieszę się!
  Od: https://www.youtube.com/watch?v=uWStY7gnkYE
 4. Święty Mikołaj - Poznaj jego prawdziwą historię

  Święty Mikołaj kojarzy się wszystkim z czerwonym strojem i czapką oraz z tym, że lata on z prezentami na wielkich saniach zaprzęgniętych przez renifery. Taki obraz świętego Mikołaja to ...
  Od: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,156046,8760805,Prawdziwa...
 5. Święty Mikołaj - YouTube

  23.09.2013 · Napisz list do Mikołaja - otrzymasz osobistą wideo odpowiedź prosto na maila! http://www.listymikolaja.pl ***** SU...
  Od: https://www.youtube.com/watch?v=ucsEJ1vK18I
 6. Trasa Świętego Mikołaja w Google - Google Santa Tracker

  Pobierz aplikację Trasa Świętego Mikołaja, aby śledzić Świętego Mikołaja na Mapach Google podczas jego podróży dookoła świata.
  Od: https://santatracker.google.com/?hl=pl
 7. ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z MIRY + BISKUP + SANCTUS.pl

  Mikołaj urodził się w Patras w Grecji ok. 270 r. Był jedynym dzieckiem zamożnych rodziców, uproszonym ich gorącymi modłami. Od młodości wyróżniał się nie tylko pobożnością, ale także uczuleniem na niedolę bliźnich.
  Od: http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=424&doc=375
 8. Święty Mikołaj - Graj Teraz

  Graj w najlepsze gry Święty Mikołaj online na GrajTeraz. Na tej stronie znajduje się największa kolekcja darmowych gier Święty Mikołaj dla całej rodziny.
  Od: http://www.grajteraz.pl/swiety-mikolaj
 9. Święty Mikołaj | swiety-mikolaj.com

  Święty Mikołaj. W naszej kulturze Święty Mikołaj to doskonale wszystkim znana postać staruszka o lasce, w okularach, z długą siwą brodą, w czerwonym stroju, z workiem pełnym prezentów.Jednak kult tej postaci wiąże się z historią biskupa Miry, to starożytne miasto Licji, (współczesne tereny Turcji.)
  Od: http://swiety-mikolaj.com
 10. Święty mikołaj - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze ...

  Kup święty mikołaj na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  Od: https://allegro.pl/listing?string=święty mikołaj

święty Mikołaj wyniki wyszukiwania z Internetu, jeżeli naruszenie swoich praw, proszę napisz do mnie. © 2018 Oyxter Znaleziska